Sayfa 152/992 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Aralık ayında ilk corona geldiğinde buradaki kimse ciddiye almadı.. dsö; insandan insana bulaşmıyor dedi, burda işin iç yüzünü görebilen, tartışabilen olmadı... çünkü basit düşünüyor, sorgu, araştırma yok....
    Herkes yine bana saldırdı, amerikanın oyunu, piyasayı sallamak için yapıyorlar dendi... noldu..? Haklı çıktım...
    Üzgünüm ama yine haklı çıkacağım... sadece sabır..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Paravatanı bitirdim.. Verdiğim 1,5 milyon endeks hedefi bile az artırıyorum 3 milyon.. Adamlar bütün ülkelerin hazinelerini soyup soğana çevirmiş kalkmış burda borsa düşer çıkarı tartışıyoruz
    Olur sercan, bu kadar para basilmaya devam ederse 1 milyonda 3 milyonda olur. Ama boyle zamanlarda ne zaman hangi enstrumanda olacagini bilmen gerekir. Mesela bir yil doviz %200 yukselir ertesi yil borsa %200 yukselir. Bazen gelecegi satin alir bazen gelecegi satar. Ama uzun yillar endeksimiz 3 dolari gecemez. Yani reelde kazanç olmayacak
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

3. Türkiye nin bir yıllık gsyhsı ne kadar yahu.. Adamlar sırf abdli zenginlerin 1 senede 100 milyar dolar vergi kaçırmasına aracılık ediyor.. Bu parayla 50 tane türkiye finanse edilir(ubs, credit suisse)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Alenichev yetiş ons artıya geçti wawwwww 1688
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

5.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Yazıların çoğunu okudum.

Haksız olan sensin.
    Hayırdır.? Hakemliğime soyunduk..?

6.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Olur sercan, bu kadar para basilmaya devam ederse 1 milyonda 3 milyonda olur. Ama boyle zamanlarda ne zaman hangi enstrumanda olacagini bilmen gerekir. Mesela bir yil doviz %200 yukselir ertesi yil borsa %200 yukselir. Bazen gelecegi satin alir bazen gelecegi satar. Ama uzun yillar endeksimiz 3 dolari gecemez. Yani reelde kazanç olmayacak
    Ben borsa 1 milyonu görür derken ülke ekonomisi şaha kalkar demedim..ya venezülla tarzı bi zirve olur dedim.. Yada aklanmak zorunda olan milyarlarca doların bi kısmının bize gelmesini beklerim dedim.. Dünyada aklanması gereken bizim düşündüğümüzün çok çok çok ama çok üstünde kara para var.. Bununla 50 tane yeni dünya kurulur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Hayırdır.? Hakemliğime soyunduk..?
    İnsanın okuduklarını değerlendirmesi hakemlik mi oluyor. ?

Öyleyse, evet.

8.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    İnsanın okuduklarını değerlendirmesi hakemlik mi oluyor. ?

Öyleyse, evet.
    Değerlendirmeye karşı fikir koyulur. Ben bir değerlendirme değil, karar verme gördüm..
    Neyse iş komedi hal almaya başladı uzatmanın anlamı yok....
    Caatsa geliyor baksanıza...
    Caatsa için önce allies den çıkarması lazım... kural böyle çünkü..
    Neyse algıya devam..

Sayfa 152/992 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •