Sayfa 152/1001 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Ahmetg Guest

2. Tülay German...Burçak Tarlası...Bu kayıt 1964'den...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. Corona da bugün Toplu taşımada iki kere arka arkaya öksürünce maskeyle yanımdaki çocuk panikledi ve dua etmeye başladı ve sonra karşıya kaçtı annesinin yanına zor sakinleştirdiler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

köpeksiz sokaklar için yarın 153'ü arıyoruz

Böyle bir başlık var Ekşi sözlükte, bazı tatlı su şehir finoları köpeklerin tehlikesiz olduğunu başlarını okşayınca saldırmayacağını yazmış.

Ulan dümbük tek başına köpek % 99 tehlikesizdir, emme sürü hâlinde son derece tehlikelidirler, insanı dahi parçalayabilirler bunların haberi yok!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Aslında insanoğlu virüs üreten ve yayan bir varlıktır. Mesela ayak terlemesi ve kokusu varsa işte onlar virüs. Sadece hapşırmak değil yani. Mesela gaz çıkarma durumunda tonla virüs yayılır.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    warren buffet 1962 yilinda borsa hakkinda yorum yaparken.

O zaman 32 yasindaymis

https://twitter.com/nbabaronu/status...50240371675138
    Bu herif UFO da görmüş müdür sizin gibi?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Böyle bir başlık var Ekşi sözlükte, bazı tatlı su şehir finoları köpeklerin tehlikesiz olduğunu başlarını okşayınca saldırmayacağını yazmış.

Ulan dümbük tek başına köpek % 99 tehlikesizdir, emme sürü hâlinde son derece tehlikelidirler, insanı dahi parçalayabilirler bunların haberi yok!
    Hayvanları severim ancak insanların yaşam alanında özellikle fiziksel zarar verebilecek büyüklükte hayvanların başıboş gezmesini kabul etmiyorum,geçen gün eşim ve küçük çocuğumla ana caddede yürürken iri bir köpek başka bir köpeğe saldırdı,çocuk çığlık çığlığa ağlamaya başladı,haklıydı da böyle durumlarda köpekler aşırı heyecanlanıp yakındaki insanlara da saldırabiliyor.çok sinirlendim,köpeği zar zor uzaklaştırdık,oradan ilkokul çağında çocuklar bazen tek başlarına geçiyorlar,asla o iri köpeği kaçıramazlar...

Ben o caddelerde köpeklerin o kadar rahat sahiplenmesi ve saldırgan tavır takınmasına sebep olan sözde hayvan severlere;çok seviyorsanız alın bir tane evinizde bakın diyorum,hepsi birer tane sahiplense zaten sokak köpeği kalmaz veya hayvanlara verdiğiniz gıdayı ana cadde civarı evinizin dibinde değilde bir zahmet insan trafiğinin nispeten az olduğu ve hayvanların uzaktan rahatlıkla farkedilebileceği tenha yerlerde verin,ellerinde bir kova yemle göründüklerinde bile toplanan bir kaç köpek sürü psikolojisine bürünüyor ve geçen arabalara saldırıyor,maalesef hiçbir şeyi ayarında yapmayı beceremiyoruz...

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Hayvanseverliğin cılkını çıkardılar.
    Ben sokak kedilerine karşı değilim. Ama onları beslemek için sağa sola makarna koyulmasına karşıyım.
    Sokak köpeklerine en son 2 sene önce pantolonu kaptırdım. Köpeklerle anlaşamıyorum. Şiddet kullanmıyorum. ama laftanda anlamıyorlar. Hayvanı kovalıyorum hayvan oyun sanıyor.
    Sürüler beni bile korkutuyor. Çocukları ve kadınları düşünmek bile istemiyorum.
    Yazlık yerlerde çocuk için alınan ama sezon sonu bırakılan köpekler içinse söylenecek söz bulamıyorum.
    Bu dünyada onlarında yaşam hakkı var ama yerleri şehir merkezi değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 152/1001 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •