Sayfa 152/1001 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 8002 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI III ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Evet başarılı bir fon ama hisse oranı baya yüksek, BİST'e bağlı fazlasıyla.
    GMA nın geçmiş senelerdeki performansına baktım. Borsa düşüşlerinde bile bana istikrarlı geldi. Full TCD deyim şu an. Vade 3-4 ay. Sonrası için GMA düşünüyorum. Bakalım ne olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Diğer bir konu da Teb de hesabım var ordan HSBCnin ya da başka birinin fonunu almakla, bankanın kendisinden almanın farkı var mı?
    PPF'leri dışında yok.

3.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    GMA nın geçmiş senelerdeki performansına baktım. Borsa düşüşlerinde bile bana istikrarlı geldi. Full TCD deyim şu an. Vade 3-4 ay. Sonrası için GMA düşünüyorum. Bakalım ne olacak.

GMA'nın tek dezavantajı T2 olması.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Geçmişte TCD,ACC için arayan olmuştu.
    GPG için zaten Twitter'dan soru cevap gibi gidiyor.
    Aranabilir tabi ama kimse malım kötü demez.
    GPG %34 zor diyor seneye hatta bu yıl gerçekleşen performansına göre %20 gibi bir hedef koymuş sanki 2020 için

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Geçmişte TCD,ACC için arayan olmuştu.
    GPG için zaten Twitter'dan soru cevap gibi gidiyor.
    Aranabilir tabi ama kimse malım kötü demez.
    ) haklısınız geçtiğimiz gün arkadaşta hsa fon vardı bankayı aradı 150 bine 5 bin almış 20 günde tutalım napalım diye sormuş 6 ay daha tutalım gelecek var demiş bunun gibi bişe sanıyorum dediğiniz

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    GMA'nın tek dezavantajı T2 olması.
    TCD T1 mi? Birde şöyle bir mantık üretiyorum TCD son 1 ay da %16 son 3 ayda %37 getirmiş bende diyorum ki bana ayda %5 verin yeter yani performansı 3 kat düşse bile bana yeter mantık olarak doğru mu bu şekilde

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    TCD T1 mi? Birde şöyle bir mantık üretiyorum TCD son 1 ay da %16 son 3 ayda %37 getirmiş bende diyorum ki bana ayda %5 verin yeter yani performansı 3 kat düşse bile bana yeter mantık olarak doğru mu bu şekilde
    Borsaya endekli. Bir ayda yüzde 5 kaybettirdiğide olmuş ama bekleyince sorun yok. Panik yapmamak lazım. Nisan ayında s400 ü aktive edeceğim diyor. O zaman kadar bir sorun yok gibi. Birde 125.000 bist için teknik düzeltme seviyesi gibi geliyor bana.

8.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Borsaya endekli. Bir ayda yüzde 5 kaybettirdiğide olmuş ama bekleyince sorun yok. Panik yapmamak lazım. Nisan ayında s400 ü aktive edeceğim diyor. O zaman kadar bir sorun yok gibi. Birde 125.000 bist için teknik düzeltme seviyesi gibi geliyor bana.

Bir günde %5.5 diyelim

Sayfa 152/1001 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •