Sayfa 152/466 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Texasradikal Yazıyı Oku
    10 yıl dediğini duymadım görmedim hiç...
    İyi arkadaştı dediğim...hisse hakkında muhasebesi konusunda her konuda bilgi verirdi hakkını savunan bir arkadaştı...
    Burada hep kişiler hakkında art niyet var suçlamalar var.....
    Mondinin yaptıkları üçkağıtçıkıllardan bahsedildiğinde sanki hisse sattırılıyormuş korku yaptırılıp sipeksiniz gibi vb yazılar konuşulması yanlıştır bence...
    Kimin doğru söyledigini bilemem kim ne yaparsa kendine yapar....
    Hakkınızı savunan konuşan kişilerden yapılan pisliklerden bahseden insanlardan şüpe etmeyin derim....

Asla yatırım tavsiyesi değildir....!!!!
    ÖZÜR DİLERİM. on yıldır bu hisse süründürüyor denmesi gerekiyordu, tarantula gerçekten KY. savunuyordu. Haksızlık oldu Sn. tarantulaya tekrar özür dilerim.

YTD.

Alıntı Originally Posted by nokta atışı Yazıyı Oku
    ÖZÜR DİLERİM. on yıldır bu hisse süründürüyor denmesi gerekiyordu, tarantula gerçekten KY. savunuyordu. Haksızlık oldu Sn. tarantulaya tekrar özür dilerim.

YTD.
    No problem my friends 👍

4. Vayy çiti malı almış,duyanda 10 milyon almış sanır,bizde var okdar zaten,reziller,adiler

5. Her ne olursa olsun petrol fiyatları düşecek. Varili 61 dolara gelmiş,, ben diyorumki 20 dolar olur. Bu yaz iyi geçecek, dolar-petrol aşağı yalla.

Ben değil, grafik öyle diyor.. Bizim borsamıza ne faydası olur.Pirizma olur. matamatik bu işte.

ytd. hiç değildir. İyi bayramlar herkese, büyüklerime, küçüklerime.

Sen çok hayal kuruyorsun arkadaşım Petrol varili 20 $ asla olmaz bence....
    Dolarda 5 tl 5.50tl arası olabilir bu yaz Şu anki şartlarda tabiki... S400 vb...Gelişmeler olumlu yansırsa 5tl altınada rahat gelir diye düşünmekteyim... aksi halde Bilindiği gibi Ambargo yapılırsa yükselme ihtimali tabiki vardır.....

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!!

Tüm İslam âleminin Ve tüm Tirezede ailesinin bayramını en içten dileklerimle kutlar.....hayatlarında bol kazançlar sağlıklı mutlu yarınlar dileklerimle....🙏🙏🙏

👍👍

8. 1.50 üstü kapanış yakışıklı olur.

Sayfa 152/466 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •