Sayfa 152/1003 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Azimli kurumun yöneticisinin piyasa görüşlerini ilgiyle takip ediyorum. İnsan olarak da iyi biri intibası var.

Kendileri kurum görüşü olarak XAU paritesinde yaşanan bir düzeltme olduğunu düşündüklerini söyledi. En büyük ve tek gerekçeleri de likidite. Yani haber bazlı bakmıyorlar iktisadi gerekçelere göre pozisyonlaniyorlar. Bir yatırım kurumundan bekleneceği gibi. GBC severlere duyurulur.

Nacizane tum dünya borsaları rekor üstüne rekor kırarken ve ek genişleme adımları gelme sinyalleri varken ben de oyle olduğunu düşünüyorum. Yani orada asıl hikaye hiç bir zaman aşı olmadı. Sadece katalizör olmuştu.
    Bilgilendirme icin tesekkurler sayin matac.
    Dustukce almaya özen gosteriyorum.
    Umarim uzun yillar biriktirecegim bir fon olur.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Abd dolarindaki enflasyon altina yariyor diye dusunuyorum.Aşi sonrasi patlayan tuketimin yarattigi enflasyon altina yarar bence.
    Her neyse bunu GBC yoneticisi dusunsun
    Saygilar.

3. Evet. Tam olarak hikaye de bu.
    1 seviyesinin üzerine çıkamayan bir ABD 10Y ve enflasyon 2 seviyesini geçse bile umurumda olmayacak diyen bir FED.

Onu da en pratik RINF isimli etf den takip edildiğine rastladim. Baska bir kaynak varsa merak ediyorum.
     Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Abd dolarindaki enflasyon altina yariyor diye dusunuyorum.Aşi sonrasi patlayan tuketimin yarattigi enflasyon altina yarar bence.
    Saygilar.

4.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Abd dolarindaki enflasyon altina yariyor diye dusunuyorum.Aşi sonrasi patlayan tuketimin yarattigi enflasyon altina yarar bence.
    Saygilar.

evet fon alıyorsak mantık bu olmalı. Fon yöneticisi düşünsün
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5. Geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamayla Türkiye ekonomisinde bu yıl yüzde 0,6 daralma bekleyen dünya devi JP Morgan, rakamları bu hafta revize etti ve seneyi yüzde 0,7 büyüme ile tamamlayacağını öngördüğünü duyurdu. Öte yandan; Unicredite'e göre ise Türkiye üçüncü çeyrekte beklenenden güçlü bir ekonomik toparlanma sergileyerek yıl sonunda daralmadan ziyade zayıf da olsa pozitif bir büyüme yakalayacak.

6. Mac %3.78 bugun de endeksi gecti

7. Mps eski aydaki fon taşımesına göre oldukça ayrışmış
    +3.15

8. Endeks zaten +3.26 rbh ve kpc daha cok verir bence.
     Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Mps eski aydaki fon taşımesına göre oldukça ayrışmış
    +3.15
    SM-F916B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 152/1003 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •