Sayfa 152/921 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 7367 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Valla trabzonu iki futbolcu parasina aliyorsan ben buna pazarlama demem kafayi kullanmak derim he trabzonun yuzde ellisine 250 milyon dolar teklif bence dusuk onuda belirteyim ytdddddddddd

2. Burasi forumda forumdaki herkes amcaoglu degil .....ogluda cok afam hakli her boku ky yaziyo adamlar nabiz yokluyor 10 tane siteye baksa zaten herkes pompaliyo ondan sonra elimize verdiler vermediler sen aldin ...cu.afan beri olumlu yazan simdi olumsuz yaziyor olumsuz yazan olumlu yaziyor kimse ne dedigini bilmiyor bari baskasinin kafasini karistirmayin

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bazilarida trabzonspor satilamaz diyor katarlilar gelip borsadan satin alirsa ne yapcak satilamaz yazanlar 15 kadar burda bir allahin kulu kalmaz ben 10 da satarim yada 13 de o aralar trabzon yonetimininde hemen merkezi kayit kurulusuna kaydettirceginede eminim 20 gibi onlarda satar ytddddddddd yani adamlar istesin yeter her sekilde alirlar

4. Herkeze iyi geceler bol kazanclar

5.  Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Burası forum, herşeyi yazmaktan doğal ne olabilir ki?
    Bulmacayı çözen kazanır, arkadaşlar tüm ipuçlarını değerlendiriyor.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hisse Yükselmez demiyorum kesinlikle
    Burası forum evet ama her forum spek yuvasıdır.
    Bu lafı asla unutmayın;
    Herkesin bildiğinden ky asla para kazanamaz.12 yıllık borsa hayatımda öğrendiğim en önemli şeydir bu cümle...
    Elinizi açık etmeyin derim ben ..
    Sürekli pohpohlayan ya acemidir ya da spek veya spek adamı...
    İstediğinizi yazın SiZlerin kararı elbet saygı duyarım benimki nacizane ky tavsiyesidir...
    Kızmayın ,kırmayın... hayırlı geceler...

6. Hissenin geldigi yer 1.60 simdiki fiyat tspor için beleş fiyat illaki birseyler bahane edilip yukarı gidecek

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    XSpor endeksi
    https://i.hizliresim.com/1J69Jp.png

Tspor
    https://i.hizliresim.com/1J69EA.png
    ikiz gibi
    ikisindede ikili dip oluşmuş. düşüşte aynı başlamış.
    cuma günü ikisi birden düşen direnci kırıp üstünde kapamış.
    Dollars hala burdasın. Ben 2.70 ten 2.60 tan zararla çıktım. Çok zarar yaptım. Trabzonspor lu olduk. Şu anda elimde Trabzon yok. Trabzon'dan çıkınca zararını diğer hisseleden çıkardım ve kara geçtik para basıyoruz. Trabzonspor hissesi nerelere düşmüş ve yukselmezde umudum yok. Yönetim fos Trabzon'dan bir cacık cikmaz. Elinde hisse olanlara bol kazançlar. Ama dikkat edin....

8. Zararcok kardes hisse degeri 50 milyon euro degilde 250 milyon euro olsa tamam derim susalim buralar biraz yuksek asagi salar falan yazarim yada birileri beni okuyup atlar zarar eder diye yazmam belkide hisse ikitane cenk tosun ediyor bileder ondan korkmadan yaziyoz benim yazdigim hisselere bak skbnk da 1.38 lerde ucuz diye yazdim saldiranlar oldu mrshl da 38 lerde yazdim saldiranlar oldu gidin bakin 4-5 ay oncelere biz buralardan yaziyorsak evet burda spek adamlari cok kiziyorlar dogal olarak cunku spek su an toplamayla meskul he sadece gs - ts degil fb ve bjk yide yani kisaca tum spor hisseleri ayni sekilde baskilaniyor neden diye soruyorum cevap belli en iyi toplama zamani hepsi ful borclu ama sunuda unutmayalimki seneye secim var yakinda devletimiz bu konuya el atcak mecburen oy icin ,basaksehir satilirsa ki konusulan rakamlar 200 milyon dolarlarda gs ve ts en cok etkilenenler olcak haberin eli kulahinda trabzonun katar beklentisi epey guclendi bu hem ts yi hemde diger takimlari etkiler yani spor endekslerinin kotu herseyi fiatladi batma larina devletimizin izin vermiyecegine gore buralardan toparlanmalari yakindir ondan rahatca yaziyoruz kufur yiyecegim yerde yazmam ytdddddddddd simdi gidip beyaz sayfasinda 250 olcak yassak tabiki kufur yerdik ilerleyen zamanlarda oralarda su an iyi yorumlardan kork ama spor hisseleri en kotuleri gecirdi 😄👍

Sayfa 152/921 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •