Sayfa 152/602 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1. Bsoke hareket etmeyen hisselerden . Hafiften bugün harekete başladı...

2. Hayırlı cumalar Mebes bey tebrikler

3. Hayırlı Cumalar.

4.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Hayırlı cumalar Mebes bey tebrikler
    Hakan hocam , ALCTL bu arada %10 marj yarattı. Tebrikler ..

5. RDIF’ten Sputnik’e yapılan açıklamaya göre, Rus Sputnik V aşısının Türkiye’de üretilmesine yönelik Türk bir ilaç şirketi ile anlaşma imzalandı. Üretim için gerekli teknolojinin transfer süreci başladı. Rusya Doğrudan Yatırım Fonu (RDIF) , Sputnik V aşısının Türkiye’de üretilmesi için önde gelen bir Türk ilaç şirketi ile anlaşma imzaladı. Üretim için gerekli teknolojinin transferi başladı. Şirket ile işbirliği, RDIF’in Sputnik V aşısının dış pazarlara tanıtılması görevi çerçevesinde yürütülüyor. Üretimin gelecekte artırılması olasılığı görüşülüyor Yılda milyonlarca doz aşı üretim hacmi potansiyeli mevcut, ayrıca gelecekte üretimin daha da artırılması olasılığı da görüşülüyor. Aşının hem Türkiye iç pazarına hem de diğer ülkelere sevkiyatı yapılacak.

İlaç sektörüne yararayacak gibi YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Wolfspeed45 Yazıyı Oku
    RDIFââ�¬â�¢ten Sputnikââ�¬â�¢e yapılan açıklamaya göre, Rus Sputnik V aşısının Türkiyeââ�¬â�¢de üretilmesine yönelik Türk bir ilaç şirketi ile anlaşma imzalandı. Üretim için gerekli teknolojinin transfer süreci başladı. Rusya Doğrudan Yatırım Fonu (RDIF) , Sputnik V aşısının Türkiyeââ�¬â�¢de üretilmesi için önde gelen bir Türk ilaç şirketi ile anlaşma imzaladı. Üretim için gerekli teknolojinin transferi başladı. Şirket ile işbirliği, RDIFââ�¬â�¢in Sputnik V aşısının dış pazarlara tanıtılması görevi çerçevesinde yürütülüyor. Üretimin gelecekte artırılması olasılığı görüşülüyor Yılda milyonlarca doz aşı üretim hacmi potansiyeli mevcut, ayrıca gelecekte üretimin daha da artırılması olasılığı da görüşülüyor. Aşının hem Türkiye iç pazarına hem de diğer ülkelere sevkiyatı yapılacak.

İlaç sektörüne yararayacak gibi YTD
    Ecilc, deva , hedef , Rheag, Durdo ilk aklıma gelenler bunlara yarar

7. Sağlıklı, hayırlı, bol kazançlı Cumalar herkese.

Sema Hanım, rica etsem TMSN için yorumunuzu alabilirmiyim. Stop için fiyat ne olmalı sizce. Şimdiden teşekkürler.

8. Hocam lokman da var sanırım Rus aşısı için aday olabilecek

Sayfa 152/602 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •