Onemli Gunler Banner
Sayfa 152/1001 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Dediğiniz gibi mevduat, Ppf ve kvba artık ölü getirilerde. Değişken fonlara bakıyorum GMA fon dikkatimi çekti son altı ay, bir yıl, üç yıl ve beş yıllık getirilerinin hepsi istikrarlı. Hangi dönemi alarsak alalım ortalama aylık yüzde üç getirisi var. Bu şekilde Eib, Eic, Sua ve Suc fonlarda dikkat çekici. Elimde bunlardan bir miktar var. Bu şekilde
    orta riskli(aylık yüzde 2-3 getiri yeterli)değişken fonlardan tavsiyesi olan var mı?
    GMA iyi ama düşüşleride sert oluyor.Doğru zamanda girilmezse moral bozuyor.
    TE3, TI4'te idare eder.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    bölü 4 olacak

Yanlız 0.09 değil 0,15
    Benim dediğim linkten tarihleri seçipte bakın.
    tmmdır Üstad tarihlerle alakalı sıkıntı olmuş teşekkürler

3.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Detaylı Filtrele den daha net görebilirsiniz.
    Üstad teşekkürler emeğine sağlık çok saol

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Mevduat, PPF, KVBF bitmiştir artık.
    Hisse fon, doğrudan hisse, gram altın, gram gümüş ve ben çok sıcak bakmasamda döviz arasında gidip gidip gelinecek başka yolu yok.

1 yıllık vadede hisse biriktirmeye karar verdim.Olağan üstü bir durum olmazsa ölüsü yıllık % 30-40 getirir gibime geliyor.
    Alıp atacağım kenara.
    Şu an için ucuz,ama performans vaadeden hisse arıyorum.
    Çok stresli bişe cidden hisse olayı fon gibi değil fonda müdahil olma şansı olmadığından bekliyorsun sonucu ama elinde varsa Çelik gibi sabır ister.

5.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Çok stresli bişe cidden hisse olayı fon gibi değil fonda müdahil olma şansı olmadığından bekliyorsun sonucu ama elinde varsa Çelik gibi sabır ister.
    al sat işi öyle
    ama şu anda ucuz olan hisseleri kademeli olarak toplamak 1 yıl sonra mevduatın çok üstünde kazandırır gibime geliyor.
    arada fon takviyeside yapılmalı tabi.

1 yil sonraki turkiye , simdikinden dahami iyi olur

7.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Üstad baktım burdan 1.835748 /1.835591 gösteriyor 0.09 a denk geliyor x 4 mü yapıyoruz bunu zaman da 0.36 olur 4 günlük anlayamadım tam
    Nerde o bolluk 4 gunlugu carpi dort yapmis gonlu zengin kardesim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    al sat işi öyle
    ama şu anda ucuz olan hisseleri kademeli olarak toplamak 1 yıl sonra mevduatın çok üstünde kazandırır gibime geliyor.
    arada fon takviyeside yapılmalı tabi.
    şu an biste bankalar bedava. size önerim bir banka hissesi almak olur. kredilerle ilgili risklerden dolayı şu an pek alım yapılmıyor ancak bu hep bööyle olmayacak.

bankalar içinde alınacak en iyisi akbanktır. diğerlerine göre çok daha avantajları var. araştırmanızı öneririm

Sayfa 152/1001 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •