Sayfa 152/335 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: BSOKE - Batısöke çimento

1. İşini yapacak adam cuma günü gelir alır tahtayı.Öyle korkusuna önce piyasa ne olacak onu görüp tahta yapmaya kalkışmaz.Siz bezini de hazırlayın şimdiden zira kendi dışında satıcı gelince her zaman olduğu gibi dönüp alışlarına verir.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    İşini yapacak adam cuma günü gelir alır tahtayı.Öyle korkusuna önce piyasa ne olacak onu görüp tahta yapmaya kalkışmaz.Siz bezini de hazırlayın şimdiden zira kendi dışında satıcı gelince her zaman olduğu gibi dönüp alışlarına verir.
    Sıkıntı yok..istedigi yere verebilir..

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

4.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Meşhur bir laf var bilirmisiniz yavuz hırsız evsahibini bastırırmış.Art Arda önceki yazıları da oku bakalım.tekrar ediyorum bugün koptu koptu...Cuma kapanışta hiç sesiniz çıkmıyordu.Ya da siz kendinizi çok mu zeki zannediyorsunuz.Bir de alta tahtayı yapan biziz sana ne oluyor yazın tam olsun...
    Burada kimse yatırım tavsiyesi vermiyor.. Yatırım tavsiyesi vermeye yetkisi de yok sadece kendi görüşlerini paylaşıyor... İlla benim söylediğim olacak diye bir derdim de yok... Siz neyin derdindesiniz anlayamadım sürekli birilerine sataşma, laf atma telaşı içindesiniz... Size harcayacak vaktim yok... Gidin kumda oynayın...

Bu arkadaşlar aynanın karşına geçsin.. (ayna ayna söyle bana....)

6. Forumda bir kaç ay önce dede ve ekürisi vardı 😂😂 Farklı nickler aynı IP'ler... Hep huzur bozan, BSOKE'yi yerden yere vuran yazılar paylaşırlardı... Ve genelde de hisse harekete geçmeden hemen önce karıştırırlardı forumu.. Sonra forum yöneticileri kulaklarından tutup attı dedegilleri.. Hey gidi günler hey

Alıntı Originally Posted by AliSamiYen Yazıyı Oku
    Forumda bir kaç ay önce dede ve ekürisi vardı 😂😂 Farklı nickler aynı IP'ler... Hep huzur bozan, BSOKE'yi yerden yere vuran yazılar paylaşırlardı... Ve genelde de hisse harekete geçmeden hemen önce karıştırırlardı forumu.. Sonra forum yöneticileri kulaklarından tutup attı dedegilleri.. Hey gidi günler hey
    Sayın samiyen deliren tmarhaneye
    Yatsin

8.  Alıntı Originally Posted by milagras Yazıyı Oku
    Sayın samiyen deliren tmarhaneye
    Yatsin

Memleket açıkhava tımarhanesi olmuş sayın milagras. Herkese bol kazanç diliyorum

Sayfa 152/335 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •