Sayfa 153/473 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 3783 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    karsindakinin hile yaptigini bildigin halde gidip o poker masasina oturuyorsan senin de Mülayim Sert gibi cebinden 5 as çıkarman gerekiyor. peşinden de limon.

hatirlamadiysan izle:
    https://youtu.be/OnLCAG1O1kM

bu durumda kimin eli iyi kimin eli kötü hiç bir anlamı kalmiyor. hileli bilançolara bakıp o ucuz bu pahalı bu çok pahalı demenin bir anlamı bence yok.

hile hurda yok diyorsan da buyur git bankalar ve holdingler sudan ucuz.
    Enflasyon muhasebesi uygulansa, şirketlerin çoğunda elde var SIFIR..

AEFES- Dohol- Koç- Sabancı vb… arasında seçim yapılacaksa, benim tercihim belli

2. Kontrolmatik'in 9 aylık satışları 855 Milyon Lira, dönen varlıklerı 1,6 Milyar Lira, nakit ve benzerleri 130 Milyon Lira ama 1 Milyar Liralık hisse geri alımı yapacakmış...

Hey yavrum be, analar neler doğuruyor... :oleyo::vk::oleyo:
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Enflasyon muhasebesi uygulansa, şirketlerin çoğunda elde var SIFIR..

AEFES- Dohol- Koç- Sabancı vb… arasında seçim yapılacaksa, benim tercihim belli
    akenerji mi?

bu haberin anlamı detayı nedir bilen var mı
    30kasım tarihli

Şirketimizin %77 oranında, bağlı ortaklıklarımızdan Aygaz
    A.Ş.’nin ise %20 oranında pay sahibi olduğu Enerji Yatırımları A.Ş.’nin (EYAŞ) olağanüstü
    genel kurul toplantısında, sermayesinin 2.346.000.000 TL azaltılarak 2.347.000.000
    TL’den 1.000.000 TL’ye indirilmesine karar verilmiştir.

Türk Ticaret Kanunu’na göre gerekli ilanlar ve tescil
    işlemleri tamamlandıktan sonra, azaltıma konu tutarın Mart 2023’de EYAŞ
    ortaklarına nakden ödenmesi beklenmektedir.

5.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Kontrolmatik'in 9 aylık satışları 855 Milyon Lira, dönen varlıklerı 1,6 Milyar Lira, nakit ve benzerleri 130 Milyon Lira ama 1 Milyar Liralık hisse geri alımı yapacakmış...

Hey yavrum be, analar neler doğuruyor... :oleyo::vk::oleyo:
    Tepeden çaktı ya patron malı… şimdi düşmesin diye destek atıyor tahtaya 🤣🤣

6.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    akenerji mi?
    Dinçkök Enerji Yatırımları Holding

7. Hem de nasıl çakmış. Ben helal olsun diyorum patrona. Bu fiyatlardan KONTR alacak kadar salak insanlar varsa keyifleri bilir... :whistling:

1 Milyar Liralık geri alım açıkladı, 2 günde piyasa değeri 8 Milyar Lira arttı. Yani şu güzel borsamızın güzel insanlarına hayran olmamak mümkün mü? :ok:

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Tepeden çaktı ya patron malı… şimdi düşmesin diye destek atıyor tahtaya ����
    Dil aslandır, yatar eşikte...

Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Hem de nasıl çakmış. Ben helal olsun diyorum patrona. Bu fiyatlardan KONTR alacak kadar salak insanlar varsa keyifleri bilir... :whistling:

1 Milyar Liralık geri alım açıkladı, 2 günde piyasa değeri 8 Milyar Lira arttı. Yani şu güzel borsamızın güzel insanlarına hayran olmamak mümkün mü? :ok:
    en güzeli madencilik. milyar ton rezerv buldum de , nerede diye soran olursa yerin altında de, çıkmamış madene savaş koşullarinda tarihi zirvelerden değee biç...

bakiniz eregli demir çelik

sanki dün yolda gezerken buldu, akşam karar verdi, bugün de halka açıkladı.

hoop.%40

sişecam da amerikada soda buldum diye çıktı, iyi de çıktı ama iş maden olunca ucu bucagi yok

Sayfa 153/473 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •