Sayfa 153/1002 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    BDDK, koronavirüs salgını nedeniyle açılan kredi kanallarının yine ekonomik faaliyetlere harcanmasını istiyor- Bloomberg

HaberGlobal internet sitesinde aktarılan ve Bloomberg'de yer alan bir habere göre BDDK, koronavirüs salgını nedeniyle duran ekonomik faaliyetleri canlandırmak için açılan kredi kanallarının yine ekonomik faaliyetlere harcanmasını istiyor. BDDK kredi ile dolar, altın, hisse alınmasını istemiyor!

BDDK yetkilileri, Bankalardan kredi talebinde bulunan şirketlerin kredileri şirket faaliyeti ile alakası olmayan işlerde harcamaması için kredi taleplerini iyi araştırmasını istiyor. BDDK, bazı bankalara yazdığı mektupta kredi ile döviz, altın, hisse senedi alınmamasını istedi. Bu tarz kredi taleplerinin reddedilmesi gerektiğini belirtti.

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://haberglobal.com.tr/ekonomi/b...rastirin-38705
    iyi niyetli düşünce ama borsaya satış getirebilir
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Viop shortta kalmanın bu riskide çok büyük işte, ralliler hep sinsice oluyo , bi bakmışsın 1 haftada kasa sıfırlanmış...

4.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Dayu ben doların 7.20 ye gittigi süreçte dolar şortlamış adamım. Benim adım tomas endeks bana komaz .

Uyarınız icin teşekkürler. En içteninden.
    Hahaha...Hatırladım o kabus günleri Ben de iki gün öncesinden dolar shortlamıştım o zaman. Tüm kasam boşaldığı gibi yüklü bir miktar da teminat yatırmıştım margin call yüzünden. Benzer bir şekilde on gün önce gram altın shortladım dün vermek zorunda kaldım kalanları artık. Üst üste hep eksi kapatınca ,teminat yatıracak para kalmadı.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşlar grafikte şu 95-96 bin civarında üstsel çizgiyi bi atsa ustalar

tam olarak kaçta direnç olacak 96500 demi çarpacak grafikte
    yarın veya hafta olarak bakalım
    yoksa daha erkenmi..
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Viop shortta kalmanın bu riskide çok büyük işte, ralliler hep sinsice oluyo , bi bakmışsın 1 haftada kasa sıfırlanmış...
    Hisseci longcuyada 4+ yıllık toptan çaktılar 20 işgününde itinayla, ışık hızında ve son dem hem de. Naber..

Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Bu teminat ve ek teminatlar ile artik oyle degil. Yuzde 20 ye yakin dusus yada yukselis gerek

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Hisseci longcuya da 4+ yıllık toptan çaktılar 20 işgününde itinayla, ışık hızında ve son dem hem de. Naber..
    Hadi donmuyorsun artik. Dow seni bekliyor. Dusur sunu

Sayfa 153/1002 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •