Sayfa 153/899 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

1. [IMG][/IMG]

Bu topikte dalga geçmeyi sevenler var biliyorum ben bu tür konuşmalardan hoşlanmıyorum kimseye böyle konuşmam bunu da bu güne kadar ki yazılarımdan anlaşılmıştır diye düşünüyorum...

Geçen haftalarda çarşamba hareket olabileceğini yazdığımda ti ye alanlar oldu olsun önemli değil bu topikte sayın 666, sayın nasuh ve dün verdiği değerli bilgiden dolayı sayın obblomovv var bu kişilerin varlığından ötürü yine de bıkmadan bilgilerimi paylaşmaya devam edeceğim... Çünkü ben bilgi paylaşmanın bizlerin kazanmasında önemli olduğunu düşünüyorum...

Konuya gelecek olursak yine bugün işaretli mumu oluşturmak için spek kendini yıttı ve sonunda başardı... Tabi bu mumum anlamı daha önce işaretlediğim kısımlarda görüldüğü gibi kısmen bugüne göre aşağı yada yukarı sert hareket demek daha önce bunu 10 kademe ile yapmıştı yarında olacak diye bir şart yok ama aynı davranışı sergilemesi beni şaşırtmaz...

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Ankara - 35
    Gönderi
    8,509

SODA - Soda Sanayii

Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Bu topikte dalga geçmeyi sevenler var biliyorum ben bu tür konuşmalardan hoşlanmıyorum kimseye böyle konuşmam bunu da bu güne kadar ki yazılarımdan anlaşılmıştır diye düşünüyorum...

Geçen haftalarda çarşamba hareket olabileceğini yazdığımda ti ye alanlar oldu olsun önemli değil bu topikte sayın 666, sayın nasuh ve dün verdiği değerli bilgiden dolayı sayın obblomovv var bu kişilerin varlığından ötürü yine de bıkmadan bilgilerimi paylaşmaya devam edeceğim... Çünkü ben bilgi paylaşmanın bizlerin kazanmasında önemli olduğunu düşünüyorum...

Konuya gelecek olursak yine bugün işaretli mumu oluşturmak için spek kendini yıttı ve sonunda başardı... Tabi bu mumum anlamı daha önce işaretlediğim kısımlarda görüldüğü gibi kısmen bugüne göre aşağı yada yukarı sert hareket demek daha önce bunu 10 kademe ile yapmıştı yarında olacak diye bir şart yok ama aynı davranışı sergilemesi beni şaşırtmaz...
    Sıkıştı kağıt iyice yakında tepkisel bir 5.9x lar olacaktır diye düşünüyorum. Ama hep dediğim gibi 6 nın üzerine (6.1-6.2 filan) hacimli ve kalıcı atmadığı sürece eski günler hayal. 3-4 ay en az yatayımız olabilir..
    Burada yazdıklarımın hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir, kendi düşüncelerimdir.

3.  Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Günlük ve haftalık hareketler atbaşı olumlu seyirde bunada dikkat edin bence kolay gelsin.Bugün artıda kapatması olumlu.Yukardaki grafiğimdeki yeşil ok yanacak inş.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by TYPHOON20 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Arkadaşım linmişsın ama çarşambaları atraksiyon oluyor'u bilgi diye sunuyor, bununla ilgili de ti ye alınmıyorsan asıl orada problem vardır. Sen adam gibi bilindik yada bilinmedik bir bilgi sundun da öylemi ti ye alındın, çarşambaları atraksiyon heryerde herzaman alay konusudur, şahsi alma.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by BARBA Yazıyı Oku
    Arkadaşım linmişsın ama çarşambaları atraksiyon oluyor'u bilgi diye sunuyor, bununla ilgili de ti ye alınmıyorsan asıl orada problem vardır. Sen adam gibi bilindik yada bilinmedik bir bilgi sundun da öylemi ti ye alındın, çarşambaları atraksiyon heryerde herzaman alay konusudur, şahsi alma.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bunu son kez anlatmaya çalışacağım ben çarşambaları atraksiyon olur her çarşamba olacak demiyorum... bu cuma da olabilri başka bir günde ben böyle şeylere takılmam hatta saçma bulurum... Şunu anlamıyorsunuz oluşum geçen de salı oldu bugün de yine oldu dolayısıyla ertesi gün çarşamba oluyor bu perşembe olsaydı cuma bir hareket olabilir diyecektim neden anlamak istemiyorsunuz spek bunu salı günleri yapıyorsa benim suçum ne ya... açın grafiğe bakın adam özellikle bugünü seçiyor iki haftadır böyle... belki haftaya başka bir günü seçer...

Yahu TYPHOON, kimse seni tiye almiyor pek de... Muneccim gibi o gun gidecek bu gun gidecek demek yani.. Yazi tura atsan ayni is. Tahtaci Citi'nin gelip 1.5 milyon lot mu alacagini biliyordu? Yok. Gunlerle ilgili bir deneme yap istersen, para sok bak gorursun.

Ben hissede 5 sene temettu gunlerini, 2 gun oncesini, 1 gun sonrasini... hepsini cikardim. Sonuc ne idi: Temettu tokadi atiyor serefsiz.

Yani son 5 sene temettuden onceki gun satip temettuden sonraki gun geri alirsan karda oluyorsun.

Tamam dedim, ben de satacagim bu sefer. 5 sene oyle olmussa simdi de oyle olur elbette.

Hisse ondan onceki 5 senenin aksine bu sefer tokat atmadi, gitti! Satmamistim.

Niye satmamistim peki?

Cunku ihtimallerde ondan onceki elin nasil geldiginin bir onemi yok.

10 kere kirmizi gelse, 11. sefer de kirmizi gelme ihtimali hala %50. Senin "Cok kirmizi geldi, bu sefer siyah gelecek", ya da "hep kirmizi geliyor, streak yakalamis, bu sefer de kirmizi gelecek" diye tahmin yurutmenin bir anlami yok. Hala %50 ihtimal.

Borsa ezbere para kazandirmaz. Anlatabildim mi?

Sayfa 153/899 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •