Sayfa 153/1081 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 8643 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin (2)

Alıntı Originally Posted by Kanas61 Yazıyı Oku
    Sayın Goodbye bir de CUSAN'a bakın nirde olması gerkirken şu an nide yawwwwww...
    Anlayana aşk olsun he resmi kumarhane
    Tipik sektor grafigi goruyorum.Eski zirvelerine mayis anca gelir YTD
    2023 sonu Bist 8000?

2. SACRO HOCAM İLK KEZ seni dinliyorum yunsadan 1000 lotluk bi alım yaptım..5,12 den garanti yatırım..istersen dahada alırım..mutlu ol yeter.. parayı cok sevenler faiz altın gibi enstrumanlara yonelecek..bu forumda zaten birazcık hayat tecrubesi olan yazım karakterinden insanalrın niyetini çözebilir ..siz iyi niyetlisiniz..bugune kadar soylediğiniz hisselerin ele verilenini görmedim yada ben bilmiyorum en azından...ama alka kağıtı 1.36 dan kareli yunsayı marshallı trakya camı hatırlıyorum..o yuzden boşverin birazda eğlence olsun..kaybetmekte guzeldir bazen..)

3. Cusan'da umutlar büyük ama bu dönemde benim için iyi bir trade kağıdına dönüştü...

Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Tipik sektor grafigi goruyorum.Eski zirvelerine mayis anca gelir YTD
    y.t.d.

4. Vallahi bu gidişle Galatasaray 3-4. Trabzon hissesi ise 2. büyük turunu atacak, Fener halen bekliyor...
    y.t.d.

5. Asıl şu Desa şaşkına çevirdi beni, endeks yükselirken de düşüyor endeks düşerken de düşüyor...
    y.t.d.

6. Ustad, Yunsa'ya destek atmaya devam... Namissiz indikce indi ve dususu oldukca abartti bence
    Bakalim spegimiz oyun mu oynuyor yoksa bizi girdabin icine mi cekiyor? Risksiz para olmuyor maalesef
    Bir de karlilik iyi gelirse .....
    ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    :D

yaw herkes yunsa almış kağıt yine kötü kapadı :D

bir cisimmi yaklaşıyor yoksa
    sacro üstat acaba yünsa sabancı şirketi olarak kasım sonun da başlayan 3.60 - 5.60 hareketini yine kasım ayında halka arz için spk ya başvuruda bulunan ENJSA rüzgarıyla yapmış olabilir mi bu durumda ENJSA hareketlerini daha dikkatli takip etmemiz gerekebilir

ayrıca sırada büyük halka arz olarak 2.5 milyar dolar piyasa değeriyle ŞOK marketlerin halka arzından bahsediliyor bu halka arz gerçekleşirse yıldız holding şirketlerini özellikle GOZDE BIZIM ULKER için bir değerlendirme yapmanız mümkün mü
    selamlar
    Son düzenleme : mecosansey; 09-02-2018 saat: 11:37.

8. Vertu dibini buldu galiba 2018 yılında yıldız olabilir. 2 tane şirketini halka arz yapacak.

Sayfa 153/1081 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •