Sayfa 153/579 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    Sn KIzildag, benim ilgilendigim isci gerektirmeyen firin. Biraz aciklama yapabilirmisiniz? Bu isin maliyeti, sistemi uretenleri an azindan uretici linkini koyabilirmisiniz? Internetden arastirdim ama kafam karisti. Simdiden tesekkurler.

Sayfanin sonunda videosu da var hayalim: https://www.wilkinsonbaking.com/the-mini-bakery

CES'de vardi: https://www.youtube.com/watch?v=BkY9w3_Hb3g

Burda da daha buyuk olceklisi: https://www.youtube.com/watch?v=2Qm_iHgFsPw

Sirketleri bulup onlara mesaj atabilirsin, onlar sana detayli ROI verirler.

Nearly half of the Twitter accounts spreading messages on the social media platform about the coronavirus pandemic are likely bots, researchers at Carnegie Mellon University said Wednesday.

Researchers culled through more than 200 million tweets discussing the virus since January and found that about 45% were sent by accounts that behave more like computerized robots than humans.

Seyle ilgili korkutucu yazilarin yarisi botlar tarafindan yayiliyormus.

American billionaires got $434 billion richer during the pandemic

According to the report, the net worth of America’s billionaires grew 15% during the two-month period, to $3.382 trillion from $2.948 trillion. The biggest gains were at the top of the billionaire pyramid, with the richest five billionaires -- Bezos, Bill Gates, Zuckerberg, Omaha Iblisi, and Larry Ellison -- seeing combined wealth gains of $76 billion.

Türkiye’de yargıya güven duyuluyor mu?

Rapora göre, Türkiye’de halkın yarısından fazlası mahkemelerde “kişiye göre muamele edildiği” görüşünü taşıyor. İktidarla ilişkisine ve gelirine göre kişiler hakkında karar verildiği düşünülüyor. Mahkemeye yolu düşen her 10 kişiden üçü, hukuk sistemine güvenmediğini belirtiyor.

Yargıda siyasallaşma olduğu, savcı ve hakimlere baskı uygulandığı görüşü dile getirilirken, yüzde 61’lik kesim yargının baskı altında olduğuna inanıyor.

Yüzde 67'lik kesimse suç işlemedikçe kanunlar ve mahkemelerce korunacağını düşünüyor. Her üç kişiden birisi, eğer hata yapan devlet ya da onu temsil eden bir kişiyse hukukun kendisini korumayacağına inanıyor. Yüzde 41’lik bir kesim ise devletin kurum ve memurlarının hukuk dışına çıktığını düşünüyor.

Türkiye’de siyaset ve medyaya güven azalıyor

Rapora göre, gazete okuma oranı yüzde 30’ların altına gerilemiş görünürken, haberleri televizyondan takip etme oranıysa 15’lere gerilemiş durumda. Medyaya büyük oranda güven duyulmuyor.

Raporda, “Medya tarafından siyasi iktidarın yanlışları yazılmalı ve bunun demokrasinin gereği olduğu görüşünü kesinlikle doğru bulanlar yüzde 31’den yüzde 68’e yükselmiş görünüyor. Ancak medya tarafından demokrasideki rolün yerine getirilmediğine olan inanç da bir o kadar keskinleşmiş durumda. Başka bir ifadeyle medyanın dördüncü kuvvet olarak denge ve denetleme görevini yerine getiremediği düşünülüyor. Diğer yandan haber almak için büyük oranda sosyal medya ve internete yönelen vatandaş, bu platformlarda da sağlıklı ve doğru bilgiye erişemediğini düşünüyor” tespitleri aktarılıyor.

İyi bayramlar

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 153/579 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •