Sayfa 154/1027 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Acaba bu sıralar gram altın nerelere gelir.. dolar düşmek bilmiyor galiba ons da aldı başını yukarılara çıkmaya çalışıyor.. sizin tahmininiz nedir.. malum hem ons hem dolar çıkarken gram iki katı çıkarmı acaba...

2. Örnek bakan zeybeçinin dolaylı ortağı (aktur araç muayene) olduğu Menderes 1 ayda 1.40 dan 0.60 kuruşa düşmüş. Vayy babam ki vayy vayyy. Bu kötü gidişatı görememiş mi ekonomi bakanı ortağına deseydi ya bu kadar kur borcu yapma diye. Desenize kelin ilacı olsa başına sürer. Dolardaki çıkışı kabul etmiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hürriyet gazetesindeki konu baska .. Satın alma sonrası Muafiyet başvurusunda bulunulmuş bu negatif etki yaptı .
    abi aynı kapıya çıkmıyo mu nedir muafiyet..??

ben bu dolar kurundan alamam diyo..

4. Valla londradan bişey bulamazlar ise bu sefer 5 i geçer topuklar. Kazık girmeden çıkmaz 😊😊

Dolar shortçuların bugün shortlarını indirdiler sanırım kestaneyi de çizdiler. Para piyasalarıyla kavga olmaz hele dibine kadar borçlu isen dayı dayı davranmak hiç olmaz. Dayılanırsan amk lar adamın.

6. en sonunda imfnin kapisini calicaz
    ytd

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Örnek bakan zeybeçinin dolaylı ortağı (aktur araç muayene) olduğu Menderes 1 ayda 1.40 dan 0.60 kuruşa düşmüş. Vayy babam ki vayy vayyy. Bu kötü gidişatı görememiş mi ekonomi bakanı ortağına deseydi ya bu kadar kur borcu yapma diye. Desenize kelin ilacı olsa başına sürer. Dolardaki çıkışı kabul etmiyorum.
    Olaya yanlış açıdan bakıyorsun dostum..
    Tam tersine mndrs durup dururken neden 60 kuruşdan 1.40 a gitti tam da kriz öncesi..

tweet de biraz gezin kimler ağa düşmüş durumda..
    kriz öncesi yükseltirler böyle abidik patron kağıtlarını patron satar anında dolara geçer
    üzerine 2 tane berbat bilanço yoğun açığa satış ile birlikte bi para da oradan kazanır..

geçmiş olsun..

bi tane de gyo var ..
    2.5 milyar döviz açık pozisyon ile dolanıyor ortalıklarda saatli bomba gibi..

8.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Olaya yanlış açıdan bakıyorsun dostum..
    Tam tersine mndrs durup dururken neden 60 kuruşdan 1.40 a gitti tam da kriz öncesi..

tweet de biraz gezin kimler ağa düşmüş durumda..
    kriz öncesi yükseltirler böyle abidik patron kağıtlarını patron satar anında dolara geçer
    üzerine 2 tane berbat bilanço yoğun açığa satış ile birlikte bi para da oradan kazanır..

geçmiş olsun..

bi tane de gyo var ..
    2.5 milyar döviz açık pozisyon ile dolanıyor ortalıklarda saatli bomba gibi..
    Torun torba sahibi birinindir oda.
    Ne diyelim dostum çok büyüdüler.
    Çok büyürken çook borçlandılar.
    Bunları yaparken bize mi sordular.

Sayfa 154/1027 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz