Sayfa 154/244 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon
Arama sonucu : 1952 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: KRGYO - Körfez GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by m_tech Yazıyı Oku
    Mardin koçuyla foreks fitchi ni mi diyordun
    Evet kimin adamınız olduğunuzu yazarım deyince kayboldular yarın da şirketin yatırımcı ilişkilerinle görüşüceğim bu sahtekarların
    Oyunları hakkında şirket gerekli adımları atmazsa spk ya dilekçe vereceğim bunların hakkında

2. KRGYO'daki spekler DZGYO'da şov yapıyor. KRGYO'ya sıra gelecek mi

3. Kim ne yazarsa yazsın.Uzun zamandır burdayım burda olmayada devam ediyorum.Bütün yazılanları okumaya çalışıyorum.Biz birbirimizi biliyoruz gerisi hikaye.Hissenin bütün projeleri bilançosu vs.hersey ortada,şahsi hedefim uzun ve büyük . Herkese bol kazançlar sabırlı günler.Saygilarimla yrd

4. Ne kadar çok o.c. varmış aqk karı kaç paradan aldınız da satmak için sıraya girdiniz sizin aak.ytd

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. yıl sonuna kadar 1.86 üzeri kapanış yapamassak b grubu hayal gibi görünüyor.

6.  Alıntı Originally Posted by zafer41 Yazıyı Oku
    yıl sonuna kadar 1.86 üzeri kapanış yapamassak b grubu hayal gibi görünüyor.
    Öyle değil 1 temmuz 31 aralık ağ ort şuan ki halka açıklıkla 1.86 olmalı eğer hisse biraz yükselirse örnek 1.80
    Doğru kademeli çıkarsa bu arada py hisse satabilir bu da halka açıklığı artırır o anki halka açıklık değerine
    Göre 1.86 belki 1.75 civarına gelebilir ytd

7.  Alıntı Originally Posted by yav_tan Yazıyı Oku
    Öyle değil 1 temmuz 31 aralık ağ ort şuan ki halka açıklıkla 1.86 olmalı eğer hisse biraz yükselirse örnek 1.80
    Doğru kademeli çıkarsa bu arada py hisse satabilir bu da halka açıklığı artırır o anki halka açıklık değerine
    Göre 1.86 belki 1.75 civarına gelebilir ytd
    özürdileyerek söylüyorum endekste ne kadar boktan zararda senetler varsa hepside hak etmediği değerlere ulaştı krgyo bu kara göre en az 3.50 tl lerde olmsı gerekiyor.yanlışım varsa düzeltin sayın yavtan arkadaşım.bu kadar rezil etmenin manası yok ama 2018 de haziran ayına kadar bence hakettiği yere geleceğini düşünüyorum saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by zafer41 Yazıyı Oku
    özürdileyerek söylüyorum endekste ne kadar boktan zararda senetler varsa hepside hak etmediği değerlere ulaştı krgyo bu kara göre en az 3.50 tl lerde olmsı gerekiyor.yanlışım varsa düzeltin sayın yavtan arkadaşım.bu kadar rezil etmenin manası yok ama 2018 de haziran ayına kadar bence hakettiği yere geleceğini düşünüyorum saygılar.
    Yerden göğe kadar haklısın sn zafer bakınız beyaz filo link flap bunlar krgyodan daha değerli şirketler mi ?ama karakter vizyon kalite ile alakalı şirket hisselerine destek olmalı bütün yatırımlar bitmiş hepsi satışta stokların
    Ve Kilyos'ta ki arsanın değeri devamlı artıyor şirket alım kademelerini min 50 bin lota çıkarsa tahtada ki çete
    Daha aşağı çekemeyeceğini anlar ama işler organize adam 2 ve üzeri almış hala bu fiyatlardan mal veriyor
    Sebebi ne düşünen anlar 9-10 kurumdan işlem yapıyorlar ve ellerinde yüklü mal var maliyet yüksek eğer
    Tahta aniden dönerse kimseye alım fırsatı vermeden çok rahat tahta da kalan ky malını alıp 2.5-3.5 aralığına
    1 haftada bile gidebilirler bekleyip göreceğiz zararda olan kağıdı 6. aya kadar unutsun ytd

Sayfa 154/244 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •