Sayfa 154/637 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 5096 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,828
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. 200 e göre hatta zirvesi 400 lere göre şuan ki rakamlar çerez çerez. şeker değil
    Duhul 2009..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,828
     Alıntı Originally Posted by ruyaminruyasi Yazıyı Oku
    200 e göre hatta zirvesi 400 lere göre şuan ki rakamlar çerez çerez. şeker değil
    metro gelse de ortalık şenlense
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. Bugün yarın yüzde 20 yapması lazım Konya karton egeen doco bfren hepsi gitti en ucuz kent kaldı ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by günlükçü23 Yazıyı Oku
    Bugün yarın yüzde 20 yapması lazım Konya karton egeen doco bfren hepsi gitti en ucuz kent kaldı ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu senet sığ senet ve belli bir grubun elinde. Canı istemezse kimse götüremez ya da kendilerinden izinsiz götürtmezler sıkıysa götürsünler. Diğer senetlerin bununla yakından uzaktan alakası yok yani. Tahta dandik bir tahta beklentisi olmayan için alınacak bir senet değil. Düşüncelerim beni bağlar yatırım tavsiyesi yapmadım. Benim beklentim ya kottan çıkması ya da sermaye arttırımı. O yüzden üzmeyecek kadar portföyde duruyor isterse çöp olsun unuttum bile lot sayımı
    Duhul 2009..

6. Kent , Find your russian women !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,828
    Banvit gıda kervt gıdaGıda endeksi kenti de gıdıklasaŞaka bir yana olacak bir şeyler

8. 128.5 üzerine atarsa hareketler hızlanır.

Sayfa 154/637 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •