Sayfa 154/589 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 4710 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: EGSER - Ege Seramik

batik65 Guest
     Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bu arada bugün bende aranızdayım,yarın güzel bir gün olabilir...
    Hayırlı olsun, teşekkürler

batik65 Guest
    http://uzmanpara.milliyet.com.tr/his...-analiz/EGSER/

Çanağa kulpu takıp yukarıya doğru kırdı amma sert hareket için bollinger yeterince daralmadı, kaplumbağa hızıyla zirveyi yoklayacak gibi...

3.  Alıntı Originally Posted by batik65 Yazıyı Oku
    http://uzmanpara.milliyet.com.tr/his...-analiz/EGSER/

Çanağa kulpu takıp yukarıya doğru kırdı amma sert hareket için bollinger yeterince daralmadı, kaplumbağa hızıyla zirveyi yoklayacak gibi...
    Sayın Batik, zirve derken hangi seviyeleri kastettiniz acaba?

4. Aslına bakarsanız, bu hacimlerle yükseliyor olması bile tuhaf(!) kağıt ilginç bir dönemini yaşıyor , altından bişey çıkar mı çıkmaz mı göreceğiz.

batik65 Guest
     Alıntı Originally Posted by Gogos Yazıyı Oku
    Sayın Batik, zirve derken hangi seviyeleri kastettiniz acaba?
    4. 85 i kastediyorum, yalnız dipten dönüşteki hacim bana farklı güzel habrler gelebileceğini düşündürüyor, o günlerde piyasa çok karamsardı, bilançoda da öyle aman aman bir dikkat çekici durum yok, ne bileyim bir yabancı ortaklık vs patlatabilirlerimi diye aklımdan geçmiyor değil,birde 2017 de piyasa ralli yaparken egser yatmıştı , bakmayın piyasanın kan ağladığına temeli sağlam olan bir çok hisse hala primli,tekfen, ereğli ,kardem, KAREL MESELA 2.16 ya kaptırmıştım güya düştü benim sattığımın hala çok üzerinde...keza aselsan da öyle 10,83 kaptırmıştım o günlerde piyasa kan ağlarken % 10^üzeri kazanmak karlı gelmişti...

batik65 Guest
    Egseri'in hareketini ve hacmini hektşa benzetiyorum, onuda 3.51 le kaptırmıştım, hacim yok çok sıkıcı başka hisse mi yok diye satmıştım..

batik65 Guest
    hisseye ciddi alış gelmiyor ama satış ta gelmiyor, 2.7 lerden gelmiş hiçte yabana atılacak prim değil kimse satmıyor...

8. Ben sizin kadar iyimser olamıyorum. Dün en üst seviyeden güzel bir kapanış yapmış, şu an saat 12 olmuş, işlem hacmi 70b olmuş anca. Muhtemelen kademeler de bomboş. İyimser olabilmem için satış fırsatı vermesi gerekir diye düşünüyorum.

Sayfa 154/589 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •