Sayfa 154/214 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon
Arama sonucu : 1708 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Bak eleman ben seni muhatap almıyorum. Ortaya konuşuyorum. Sen üstüne alınıyorsun. Seninle resmi makamlar nezdinde hesabımız olacak.
    sorun yokta her yerde görüşelim lakin ne dediğim okadar açıkken neden bu kadar detaylı bu kadar yıllarca bizi mağdur etmişleri savunuyorsun.....yemin ederim anlamadım....ortada 18 yıllık bir gerçek var ..ben şuan hisse 10 katta çıkabilir 10 katta düşebilir ben bundan bahsetmiyorum ki.....amacım hisse alımı satımı değil sadece artık ayağınızı denk alın hisseyi rahat bırakın diyorum net ve açık herkes bunu anladı lakin siz ısrar ediyorsunuz....

2.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    Bak eleman ben seni muhatap almıyorum. Ortaya konuşuyorum. Sen üstüne alınıyorsun. Seninle resmi makamlar nezdinde hesabımız olacak.
    bundan sonra ben artık yazmıyorum normalde yazmayacaktım cimşite söz vermiştim lakin yazılarını bana atfen alenen yazdığın için cevap hakkı doğdu....beni kasten yazmayınız artık.....lafta sokmayınız bana cevap hakkı doğmasın.......

3.  Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    benim sözlerim iyi veya kötü hiçbiri zaten size değil ben sizi tanımam etmem sözlerimin hepsi bizi şuana kadar mağdur eden lere......lakin muattap siz olunca siz onlar adına karşılayanca direk üzerinize kalıyor....bence siz aradan çıkın....isterse çıkmayın siz blirsiniz.....bu son yazım.....

2.20 ye alım kademeleri artıyor. Bakalım nereye kadar vericekler. 2.17 ye kadar gideri var gibi. Herşey ayarlı nasıl olsa.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 2.30 a yaklaştırıp yaklaştırıp satıyorlar. Ne zaman kırıp geçer?

2.18-2.20 arasına yaklaşık 250 bin lotluk alım var. Yukarıya Çoşkuyu kim verdiyse geri dönüp kalan lotları oraya teslim etmesi için hazırda tutuyorlar.

Sipek yukarı ikinci tura başladı. Her defasında yukarı müşteri buluyor anlaşılan.

Son düzenleme : magnefito; 29-06-2020 saat: 17:20.

2,22 ye 132 bin alım, 2,27 ye 138 bin koydular.

Sayfa 154/214 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •