Sayfa 154/1002 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Bir sorum var benim şimdi çok tersten hesabım patladı tüm param mi gitti yoksa daha üste para yatırmam gerekiyor mu?

2. dolar 18 e cikmis 10 a dusmus
    parasini tl de tuitan %50 ezilmis dolarda tutan %20 ezilmis
    sonucta hepimiz eziliyoruz
    dun aksam merak edip bakmistim simdi buna gelen zamlar ha dolari olana gelmis ha tl si olana gelmis ikisinede kol boregi

dolar fiyati dusttu diye yarin bunun fiyatida %40 dusecekmi ? tabiki hayir ama dolar 13 den 15 e gittiginde %10 ve uzeri zami sanada banada gecirekceler

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Bu adamlar olmayan beyinlerini yemisler ellerinde avuclarinda bir bok yok piyasanin tersine gidiyorlar
    Madem tersine gideceksin fiyatlarin ve dolarin bu sekilde yukselmesine engel olsana
    Aksam acaba gecen seneye gore aldiklarimin fiyatlari ne oldu diye bakarken gordum
    gecen sene aldigim zaman ve suan ki fiyati
    1 yil once 240$ bugun ise 450$
    1 sene icerisinde tl bazli fiyat nerede ise 5 kat artmis . dolar bazli yaklasik 2 kat artmis
    Bu fiyat nasil olusuyor ?
    https://i.hizliresim.com/rv6b9hd.png
    https://i.hizliresim.com/35s4mip.png

....

3. Habertürk de Ziraat bankası genel müdürü var. Sistemi anlatıyor. Ama kim dahil olacak bu sisteme ben anlayamadım.Mantıklı gelmedi bana

4. Benim önerim her gün Saat 11:00'da döviz alım ihalesi yapılsın, Saat 11:30 da alınan döviz yine ihale ile satılsın.

Aynısını öğleden sonra 15:00 ve 15:30 da yapabilir.

Alıcı ve satıcının buluşması ve gerçekçi fiyat gerekir.

Borsada devre kesici olduğunda veya sabah akşam pay piyasasında oluyor.

Kur fiyatı güvenilir olmaz ise bu dövize endekli mevduat tutmaz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by freshwind Yazıyı Oku
    Bu olay bundan sonra açılacak hesaplara uygulanacak gibi sanırım. Yarından sonra millet tlye geçip kur 9 tl olursa hiç şaşırmam.

SM-A525F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hadi inşşşş ...

ortalama alış 10 tl olursa seçime kadar beklerim.

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Ağa herkes burda kuru konuşuyor ancak ben enflasyon kafasındayım kimse farkında değil bence ama adam enflasyonu sabitledi yav...
    Zirve noktası belli oldu KISA BİR SÜRE İÇİN ASLINDA..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O konu arka sayfada kaldı enflasyon değil hiperenflasyon gidiyor

7. Yarın aldığın ekmek eski fiyatına döner ise, peynirin, sütün, yumurtan v.s. 2 ay önceki fiyatlara döner ise sevinin kardeşlerim.

Onlar yerinde kalacak bunuda asla unutmayın. O zaman bende sevinicem

8. Arkadaşlar 5 tane altın alım açtım malum sabah çok zararla açacak sadece ben olan paramı mı kaybedicem, yoksa benden eksi görünen rakamı da yatırmami isterler mi?

Sayfa 154/1002 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •