Sayfa 154/930 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

Hey allahım kalvin kesin vay anasını bir de vergi mi var demiştir.250 bin liraya yakın para yatırdığı kağıdın vergi işini de bilmiyordur kesin.Kimler borsacı olmuşta millete ahkam kesiyor..Neyse öğrenir yarın bize yazar konuyu gene tartışırız arkadaşlar)))))

Neyse gereksiz bilgisiz adamların işi gücü bu, işi dalgaya vur ki bilgisizliğin kapansın gitsin.Vergi işini bulamadın mı netten

3.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Neyse gereksiz bilgisiz adamların işi gücü bu, işi dalgaya vur ki bilgisizliğin kapansın gitsin.Vergi işini bulamadın mı netten
    çalışan bir insanım senin gibi aylak değilim işler yoğun.

Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    ver gazı yiyen olur merak etme ama şakire verme )
    E bu mesaja vakit bulmuşsun ama.Sen borsadan falan anlamıyorsun kalvin ,kabul et, bir yerini kırmadan bu işleri bırak.Neyse vergi işini bugün öğren yarın yazarsın.Millete de borsadan anlar gibi ahkam kesme.

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    E bu mesaja vakit bulmuşsun ama.Sen borsadan falan anlamıyorsun kalvin ,kabul et, bir yerini kırmadan bu işleri bırak.Neyse vergi işini bugün öğren yarın yazarsın.Millete de borsadan anlar gibi ahkam kesme.
    evet anlamıyorum .vergi konusuna gelince kusura bakma ama ben yok nekadar kesecek yok nekadar komisyon alacak yok temettü ne kadar gelir diye küçük hesapların adamı olmadım hiç bir zaman . ben sadece horoz misali işimi yaparım keyfime bakarım yumurtamı tavuktan tavukmu yumurtadan çıkar beni iplemez.zevkini alır kenarda promu yakarım )).senin askerliğin çok daha bitmez .

6. peki sana son bir soru sen bana sordun bende sana sorayım. şimdi aşağıya 300 bin satış yukarı kademeyede 140 bin satış yapanlar sence işi biliyormu bilmiyormu ,onlar temettü vericeğini bilmiyorlarmı bu kâğıdın niye satış yapıyorlar sence ?

evet anlamıyorum .vergi konusuna gelince kusura bakma ama ben yok nekadar kesecek yok nekadar komisyon alacak yok temettü ne kadar gelir diye küçük hesapların adamı olmadım hiç bir zaman . ben sadece horoz misali işimi yaparım keyfime bakarım yumurtamı tavuktan tavukmu yumurtadan çıkar beni iplemez.zevkini alır kenarda promu yakarım )).senin askerliğin çok daha bitmez .
    Kalvin borsanın b sinden haberin yok.Bahsettiğim konu vergi küçük hesap mı değil mi hala bilmiyorsun atıp tutuyorsun.Vergi ödemen gerekirken ödemezsen maliye 5 yıl bekler sonra gel bakalım kalvin efendi ödemen gereken vergi buydu bunu cezası ile ikiye katlıyalım 5 yıllık faizde işletelim ver bakalım şu kadar parayı der aval aval bakarsınZevkimi almıştım ben hatta puromu da yakmıştım diye vergi dairesine derdini anlatabilirmisin bilmem.İşin aslı nedir diye araştırıp soracağına hala lak lak hala atarlanma.Bilmiyorsun bu işleri kalvin dersine çalış yarın gene vergi konusunu işleyeceğiz otur sıfır)))))))))

peki sana son bir soru sen bana sordun bende sana sorayım. şimdi aşağıya 300 bin satış yukarı kademeyede 140 bin satış yapanlar sence işi biliyormu bilmiyormu ,onlar temettü vericeğini bilmiyorlarmı bu kâğıdın niye satış yapıyorlar sence ?
    Kalvin vergi konusu bitsin bu konuyu da sana kendimce anlatmaya çalışacağım söz.Ama burda benden yetkin onlarca müdavim olduğundan da eminim isteyen düşüncelerini yazabilir arkadaşlar

Sayfa 154/930 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •