Sayfa 154/316 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 2526 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Bu kağıt fırladımı tam fırlayacak. Bu kadar tuttuklarına göre hesapları büyük. Sayın valentinenin daha önce söylediklerine katılıyorum. Büyük bir firma. Aynı yazıcı daki durumu bekliyorum. Orada da 2 sene sabrettim. Sonunda çok güzel kar bıraktı ki bunda daha iyi olabilir.

2. bu kagıdı 3 yılda beklesen patron istemedikden sonra küçük yatırımcıyı bitirmeden götürmez.çünkü o bi ******** haysiyet yoksunu

3. Rysasın Rygyodan başka varlığı olmasaydı,sadece Rygyodaki payına tekabül eden birim defter değeri 4,30 ,hisse fiyatı da %28 fazlasıyla şu an 1,66 olmalıydı..mevcut varlıklarını da eklersek 2 katı.
    Akıldışı fiyatlamada patronun rolü ya da güç bende diyenlerin baskısı,dökme çabaları..nedeni Ky pozisyonu fazla,vade uzun,beklenti büyük.Artık net kara değil gelire,esas faaliyet karına odaklanmak ve de uzun soluklu olmak gerek.

4. güneş siğorta ,zoren ,karsan bu kagıtlarla reysas 3 ay önce aynı fiyatlardaydı gel gör şimdi aradaki farkı şu anda hüriyetle aynı gidiyo güneşle takas yapmadığıma bin pişman etti güneş yeni harekettine başlıyo

5.  Alıntı Originally Posted by ÇiftçiDede Yazıyı Oku
    Rysasın Rygyodan başka varlığı olmasaydı,sadece Rygyodaki payına tekabül eden birim defter değeri 4,30 ,hisse fiyatı da %28 fazlasıyla şu an 1,66 olmalıydı..mevcut varlıklarını da eklersek 2 katı.
    Akıldışı fiyatlamada patronun rolü ya da güç bende diyenlerin baskısı,dökme çabaları..nedeni Ky pozisyonu fazla,vade uzun,beklenti büyük.Artık net kara değil gelire,esas faaliyet karına odaklanmak ve de uzun soluklu olmak gerek.
    Bu hissede tahtanın başına oturmuş lot sayıyorlar. Kredili işlemle para kazanmak imkânsız gibi bir şey. Tahminim bir tane kredilinin dökülmesini bekliyorlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    ben geldim

Sayfa 154/316 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız