Sayfa 154/984 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon
Arama sonucu : 7866 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. Bize farklı tarz haber lazım satış dedikodusu öksüz kaldı. Kimse de bahsetmez oldu. Ya sogutuluyor ya da gerçekten dedikodu idi. Ytd.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

akılsızlık diz boyu kendi adıma. bir kere girdiğim hisse artık okunmayan gazete hissesi. beklentisi yok. zarar açıklayıp duruyor. vs vs. 1.33 de stop olmak için emir verdim olmadı o gün. sonrasında da kıyamadım. gelinen nokta 1.39 dan 1.21. bunun devamı da var bence. bitmez yani. 1 yıllık ortalamanın altına düştük. açığa satışçıların nimeti oldu. beklemek sorun değil beklerim ama hiç güven vermiyor. diyemiyorum ki 1 yıl sonra 1.50 olur 2 olur. gittikçe batırıyor. her gün en alt noktaya yakın kapatıyor. alan ne için alıyor o da belli değil. muhtemelen geri satıyor. yapı kredi bu kadar topluyor amacı ne bilmiyorum. takas analizi yapamıyorum çünkü anlamlı değil. ancak iyi haber hareket ettirir. yoksa teknik falan kalmadı. ban bam bam kafasına vuruyorlar. dibi neresi acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    siz siz olun sakın beni dinlemeyin. bildiğinizi yapın.

paraşüt filan aç bari çakılınca ölmessin belki

Alıntı Originally Posted by alagadi Yazıyı Oku
    paraşüt filan aç bari çakılınca ölmessin belki
    hep diyorum olmuyor bir türlü ama 1,19 dan artık dönmeli, endeks falan dinlemeden. yok oradan dönmezse 1,10 dan dönmeli.

5. Ne güzel verdiler seni milletin eline 2 lira olacak masallarıyla 1.60 lardan 1.65 lerden Allah elinde olanın yardımcısı olsun çıktığı yere döner bu YTD...

6.  Alıntı Originally Posted by kartal975 Yazıyı Oku
    Ne güzel verdiler seni milletin eline 2 lira olacak masallarıyla 1.60 lardan 1.65 lerden Allah elinde olanın yardımcısı olsun çıktığı yere döner bu YTD...
    Su laflari birakin artik ciktigi yere döner neye göre diyorsunuz.

Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku

indiği yere döner belki, 3 lere elbet bir yerde duracak.

8.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku

Valla mirim benim bir şey dememe gerek yok ki görünen köy kılavuz ister mi e dönüyor işte ayan beyan her şey ortada

Sayfa 154/984 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254654 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •