Sayfa 155/1004 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

1.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Işimiz küreciliğe kaldı.
    yanlılşta neden ısrar ederim kendimi anlayamıyorum
    prkab eksiden artıya geçince kaldırılacağını gördüm.
    patronu tanımıyorum
    hisseyi spekülatif hareketleriyle tanıyorum
    firmaya ucuz diyemiyorum
    bu nasıl bi karardır allah aşkına.
    Demeseydiniz keşke, kürecelikte küreselcilikte sınıfta kaldı. Arkadaşınız sn.Kalav in ve sizin muhabbetinize takılıp buraya geldim.Hatta tmsn hisselerimi %20 kârla satip hastasi olduğum az lotlu ve kârli bir şirket olan gedza ya geldim ... Size yaptığı öneriler ve sizin ona gosterdiginiz samimiyet , ona güvendiğinizin belirtisi olduğunu düşündürdü bende.
    Ancak, sizin onun önerilerini kabul etmemeniz ve daldan dala gezerken zaman ve olası kârlardan payınızı almamanız üzücü bir durum.İnsallah ALLAH nasibinizi bol verir.Ben alacağımız nefesin bile sayılı olduğunu düşünenlerdenim. Allah'a emanet olun...

2.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Ne kadar lot o kadar rüchan gelir yanlış yorum yazmayın

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

yazınca da bunu dediler, bir tane değilller, bu adamlar kazanıyorlar.
    Dostum bunu bilmek zorunda değiller ki
    Bende bilmiyorum ve bilmeyi de hiç düşünmüyorum. Öyle bir durumda nasıl olsa nekadar mangır yatırılması gerekiyorsa haber veriyorlar.
    Sen bunlara kafa yorma bence.
    Son 1 2 aydır borsada kazanamayani dövüyorlar.
    Sende biliyorsun ki beklemeden olmuyor bu işler.
    Ve her nekadar Thejackalav sevmese de nasiplen ötesi yok.

Hemen hemen çoğu hissede senin trgyo benzer grafik var

Nasibinde varsa burdan trgyo uluuun vs gibi devam edende oluyorsun yoksa satıyorsun ya da bekliyorsun.
    Hayırlı kazançlar

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Çalı arkasından orta Yazıyı Oku
    Demeseydiniz keşke, kürecelikte küreselcilikte sınıfta kaldı. Arkadaşınız sn.Kalav in ve sizin muhabbetinize takılıp buraya geldim.Hatta tmsn hisselerimi %20 kârla satip hastasi olduğum az lotlu ve kârli bir şirket olan gedza ya geldim ... Size yaptığı öneriler ve sizin ona gosterdiginiz samimiyet , ona güvendiğinizin belirtisi olduğunu düşündürdü bende.
    Ancak, sizin onun önerilerini kabul etmemeniz ve daldan dala gezerken zaman ve olası kârlardan payınızı almamanız üzücü bir durum.İnsallah ALLAH nasibinizi bol verir.Ben alacağımız nefesin bile sayılı olduğunu düşünenlerdenim. Allah'a emanet olun...
    forumdaşım problem şu, güvenle alakası yok, kalava güveniyorum, bugüne kadar olduğu hisselerde lafını yere düşürmemiştir
    buna şahidim
    yalnız

olduğu hisselerden daha potansyel olanları bulabilip alıp sattığım da bir gerçek.
    madem görüp çıkmışsınız hangi hisseyi nerede alıp sattığımıda görmüşsünüzdür diye düşünüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Dostum bunu bilmek zorunda değiller ki
    Bende bilmiyorum ve bilmeyi de hiç düşünmüyorum. Öyle bir durumda nasıl olsa nekadar mangır yatırılması gerekiyorsa haber veriyorlar.
    Sen bunlara kafa yorma bence.
    Son 1 2 aydır borsada kazanamayani dövüyorlar.
    Sende biliyorsun ki beklemeden olmuyor bu işler.
    Ve her nekadar Thejackalav sevmese de nasiplen ötesi yok.

Hemen hemen çoğu hissede senin trgyo benzer grafik var

Nasibinde varsa burdan trgyo uluuun vs gibi devam edende oluyorsun yoksa satıyorsun ya da bekliyorsun.
    Hayırlı kazançlar

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    haklısınız dostum hoş geldiniz

hazır gelmişken benim şu takasına kanıp aldığım polho'nun tekniğine bakarmısınz.
    şimdiden teşekkürler.

5. şu da bir gerçek ki, parayı birilerinin arkasına takılarak değil piyasa da kazanabilmeliyiz, ben öyle inanıp öyle hreket ediyorum.
    varsa nasipte verir rabbim,

6.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    şu da bir gerçek ki, parayı birilerinin arkasına takılarak değil piyasa da kazanabilmeliyiz, ben öyle inanıp öyle hreket ediyorum.
    "Yillar once Turkiyedeyken okudugum fikra hatirima geldi nedense. Koyun birinde koy imami evli bir kadina ilisiyormus. Dedikodular havada ucusuyorken kadinin oglu dayanamayip babasina durumu anlatmis. Babada gayet sakin cevap verirmis. ""allah cezasini verir"" diye. Bugun oyle yarin boyle oglan gorurki babasi devamli boynuzlaniyor, birgun gizlice camiye gider minarenin merdivenlerine samaan serer. namaz vakti gelende imam zor zahmet cikar minareye ama ayagi kayip yere duser ve rahmete gider. Her neyse, baba ile ogul bir are gozgoze gelir ve baba derki "' gordun mu bak, bendemedim mi"" Ehh cevabi tahmin edersiniz herhalde "" sen dahaa cok beklerdin............""

7.  Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    şu da bir gerçek ki, parayı birilerinin arkasına takılarak değil piyasa da kazanabilmeliyiz, ben öyle inanıp öyle hreket ediyorum.
    Para eden, bilgi ve doğru zamanda doğru yerde olmakla alâkalı diye düşünüyorum, bugün Dünya'da bilgiye ulaşmak kolay,istihbarat teşkilatlarının bile bilginin %90 ni açık kaynaklardan aldığı bir çağdayiz .Birinden bilgi alırsın , teyit etmek için araştirirsin, doğru olduğuna ikna olursan bilgi kaynağına inanırsın. Bu birinin peşinden gitmek anlamına gelmez.
    Ayrıca, burada bir şirkete güvenerek ortak olma durumu var.Yani bir şirketin peşine takılma durumu oluyor...Amaç ne? Nasiplenmek...Tabi nasipse! ALLAH'a emanet olun...

8.  Alıntı Originally Posted by hayalım Yazıyı Oku
    "Yillar once Turkiyedeyken okudugum fikra hatirima geldi nedense. Koyun birinde koy imami evli bir kadina ilisiyormus. Dedikodular havada ucusuyorken kadinin oglu dayanamayip babasina durumu anlatmis. Babada gayet sakin cevap verirmis. ""allah cezasini verir"" diye. Bugun oyle yarin boyle oglan gorurki babasi devamli boynuzlaniyor, birgun gizlice camiye gider minarenin merdivenlerine samaan serer. namaz vakti gelende imam zor zahmet cikar minareye ama ayagi kayip yere duser ve rahmete gider. Her neyse, baba ile ogul bir are gozgoze gelir ve baba derki "' gordun mu bak, bendemedim mi"" Ehh cevabi tahmin edersiniz herhalde "" sen dahaa cok beklerdin............""
    .................................................. .

Sayfa 155/1004 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •