Sayfa 155/211 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon
Arama sonucu : 1688 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. Pandemi dolayısıyla gezmeyi çok seven biri olarak internetten seyahatleri izliyorum alman köylerini izledim iki katlı evler bahçeli herkes birbirine saygılı tertemiz eski olmasına ragmen kavga gürültü çekememezlik yok mandıra var kimse yok adam sıse ile süt alıyor parasını masaya bırakıp gidiyor, ve en önemlisi bütün arabalar alman malı, hakka herkes uyuyor gavur ama sanki gercek musluman adamlar, bir inanc eksık, bızde kar eden potansiyel olan yuksek tavsıyeler veren yatırımcı kuruluşlar, sonuc neredeyse yuzde 50 zarar, elektronik sigara yasagı zaten indi bu oldugunda, fiyatladı fazlasıyla spek efendinin kaprislerine kaldı hisse oylemı, goldman verdiği hedef fiyat güvenilir buluyorum, dediğim gibi önemsemiyorum, deveye sormuşlar boynun niye eğri nerem doğru ki demiş, al sat sat al bu fiyattan benim için imkansız bu zararla, ne diyeyim hatayı kendimde aradım bulamadım, saygılar ytd..

2.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Diyorum ya dünyanın fahişelikle iştigal eden bütün kadınları bir araya gelse, bu hissenin spekleri gibi babası belirsiz bir yiğ it doğuramazlar...

Uzun vadeli düşündükten sonra neden gidip her halka arzda vatandaşı tokatlayan ve reşit bir insan ömrünün 1/4 ünde hisselerini süründürerek toplamaya çalışan bu sözde müstümanların hissesine yatırım yapsın ki vatandaş... Adı gavura çıkmış Koç ve Oyak dururken bu inbelerle uzun vadeli ilişki olmaz. Bunlara siz de kısa vadeli girip çıkacaksınız bağıttıra bağıttıra...

LLD-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güzel kardeşim herseyde haklısın ama fahise yi fahişe eden erkektir onu o hale dusurende fahişeleri küçük görme hiçbiri isteyerek o işi yapmaz çoğu belkide çok degerli insanlar olabilir kimbilir ne yuzden o hale dusmusler, o yüzden küfür bile etsen kadını karıstırma eskiden macta ederdık inbe diye bu küfür olabilir, saygılar

Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Rlc44 hocam Malatya li misiniz

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evwt ortak

Ben gene gidip şoktan alışveriş yapacağım. Hiç bir zaman bakkalvari yerlerden alışveriş yapmadım yapmamda. Sonuç fark etmeyecek. Ölüsü biliyorumki fişimi götürsem ürünümü iade alırlar. Eee ortağızda, paramı sağa sola mı kaptıracam.
    İlk hedefimçeyreklik 100 milyonnet kar. Sonrası çorap söküğü gibi gelir. Adamlar anlaşma yapıyor sebze meyve alımı için milyonlarca lira, işci çalıştır vs. Sen git yasa çıkar. Kolayada ötv geldi ama karı hiç düşmedi. Bu millet ne kolasından ne zincir marketinden vazgeçmez

5. Tesaduflere inanmam ama ilginç bende malatyalıyım, istanbul da doğdum büyüdüm amma memleket 44, bu arada ilginç bir anekdot daha 100 de 100 olmasa bile hiç zararla çıkmadım hedefim vardır snıper gıbı beklerım ama hedef enınde sonunda belirir saygılar ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Rehab Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim herseyde haklısın ama fahise yi fahişe eden erkektir onu o hale dusurende fahişeleri küçük görme hiçbiri isteyerek o işi yapmaz çoğu belkide çok degerli insanlar olabilir kimbilir ne yuzden o hale dusmusler, o yüzden küfür bile etsen kadını karıstırma eskiden macta ederdık inbe diye bu küfür olabilir, saygılar
    O laf gideceği yeri gayet iyi bilir güzel kardeşim... Bu p.ç kuruları Bizim Toptan'da da aynı haltı ettiler... Halka arzı yapanından, patronuna kadar... Bu tanımlamalar az bile bu inbelere... Malum görüntüde erkek olduklarını varsayıyorum... Sonuç olarak inbe oluyorlar...

Ben de Horoz misali işime bakarım...
    Paranızın, emeğinizin ve zamanınızın kıymetini bilin... Çaldırmayın...

7.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    O laf gideceği yeri gayet iyi bilir güzel kardeşim... Bu p.ç kuruları Bizim Toptan'da da aynı haltı ettiler... Halka arzı yapanından, patronuna kadar... Bu tanımlamalar az bile bu inbelere... Malum görüntüde erkek olduklarını varsayıyorum... Sonuç olarak inbe oluyorlar...

Ben de Horoz misali işime bakarım...
    karga olmadan şahin olunmaz derler ya biz ne yapalım daha karga bile değilim, bizim toptan takıp ederdım ara ara 20 veya 18 lerden 6 lara cekmıslerdı sonra gene cıkmıstı, bir miktar 6 8 arası almıştım az bir karla cıkmıstım, umarım aynı tezgah olmaz, o zamanda 20 lerde ucacak felan soylenıyordu, ben aynı tezgahı yapacaklarını zannetmiyorum, ama yol yontem benzıyor, dedıgım gıbı param cok az yuzde 10 daha max dusebılır en fazla, zaten o zaman da bıraz param olur pacal yaparım,ama bizim toptan ile şok farklı dıye dusunuyorum sok ta bimi geçme potansıyelı var, fiyat olarak diye dusunuyorum, tabı dedıgım gıbı dıb neresı ıse oranın en az 3 katı potansıyelı olabılır, bakalım horoz kardesım, yatırım tavsıyesı degıl seslı dusuncelerımdır saygılar

İyi bastılar. Ama yemezler. Sadece teyit için bekliyorum, şu yasa geçsinde sonraki çeyrek ( full yasa geçmiş hali) bakalım ne getirecek. Elini atsan 2 poşet 200 tl tutuyor.
    Sn rehab şokm bir bizim değildir. Bizim toptancılara mal satar, şokm direk tüketiciye. Rakip bimdir. Onla kıyası hakeder.

Sayfa 155/211 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •