Sayfa 155/925 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    4,82...5,25 sıralı dirençler...4,45 il destek...bol şans...
    Ne şansı ortak GUBRF alan zaten baştan şansını kaybetmiş demektir

2.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Ne şansı ortak GUBRF alan zaten baştan şansını kaybetmiş demektir
    ortak 2010 yılı zirvesini baz alarak kıyaslarsak aseln neredeyse 15 kat gubrf yerinde saymış...1 kat bile artmamış...bu saatten sonra hisseyi satsak ne alabiliriz....aselsn geçsem mi diye düşünüyorum tamamen...

3.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    ortak 2010 yılı zirvesini baz alarak kıyaslarsak aseln neredeyse 15 kat gubrf yerinde saymış...1 kat bile artmamış...bu saatten sonra hisseyi satsak ne alabiliriz....aselsn geçsem mi diye düşünüyorum tamamen...
    Aselsan beni de çok şaşırtıyor ortak şahsen 30 un altına düşerse çok düşeceğini tahmin ediyordum ama ilginç bir şekilde yabancı bütün satışları karşıladı.. göstergeleri soğuttu.. tekrar yukarı dönerse ilk hedefi zirvesi olur..

4.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Aselsan beni de çok şaşırtıyor ortak şahsen 30 un altına düşerse çok düşeceğini tahmin ediyordum ama ilginç bir şekilde yabancı bütün satışları karşıladı.. göstergeleri soğuttu.. tekrar yukarı dönerse ilk hedefi zirvesi olur..
    halka arz gündemde aselsn da...hisse baskı var...ucuza alınacağı düşünülüyor...kimse 25 fk üzeri fiyattan halka arz istemez...5-6 ay için aselsanın ya yatay ya aşağı gideceğini düşünüyorum...gubrf spekülatif hareket edebilse 8-9 tl lere hızlı çıksa aselsn 30 tl altı ben bekliyorum açıkçası....burada bizi ters köşe yapan gubrf oluyor.....

5.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    Bence de satıp geçmek lazım deri ken,tuşa bastım,sattiiiiim...ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    halka arz gündemde aselsn da...hisse baskı var...ucuza alınacağı düşünülüyor...kimse 25 fk üzeri fiyattan halka arz istemez...5-6 ay için aselsanın ya yatay ya aşağı gideceğini düşünüyorum...gubrf spekülatif hareket edebilse 8-9 tl lere hızlı çıksa aselsn 30 tl altı ben bekliyorum açıkçası....burada bizi ters köşe yapan gubrf oluyor.....
    Ortak kafan çok karışık önce Asele geçsem mi.. sonra aşağı bekliyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    4,56 üçbin lot sattım bakalim yerine 15 kademe aşağıdan koyabilecekmiyim, deneme yapayım bir. Yükselirse de almayacağım, 440 altına alırım, yoksada önemli değil.ytd
     Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hissede güçlü al işareti var bence ortak ...yinede şansına umarım alırsın...ortalık karışık şirketten ses yok borsa şişmiş biz dipteyiz insan tedirgin oluyor tabiki...adi yöneticilerle yola çıkmışız bir kere yolun yarısından dönecekse onlar dönsün maaşla çalışan onlar...
    ortak almak istesem 3 bin lotu alırdım ama gerek yok almadım, her zaman diyorum. Kim gübreyi almak istemişte alamamış.

8.  Alıntı Originally Posted by İktisatçı Yazıyı Oku
    Ortak kafan çok karışık önce Asele geçsem mi.. sonra aşağı bekliyorum...
    kafam aselsn ile ilgili karışık değil gubrf için karışık....aselsn beklentim dediğim gibi...sıkıntı gubrf yön tahmini yapamıyorum...yukarı işaret veriyor ama alıcılar isteksiz...8 yıl hissede olup birşey kazanmadan satmak kolay değil o yüzden satıp satmamak konusunda ikilemdeyim...

Sayfa 155/925 İlkİlk ... 55105145153154155156157165205255655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •