Sayfa 156/327 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1. 1923 doğumlu sağ şükür 😀 . O varken satamazlar şirketi

2.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    1923 doğumlu sağ şükür . O varken satamazlar şirketi
    Hocam bu iş baba oğula bakmaz karlı mı değilmi şirket Düz e çıksın mı çıkmasın mı alıcı var mi yokmu ona bakar Zamanın da marshalli baba satmıştı oğlu değil
    2011 de şirket binasını uzunyol turizm seraciliga satıp geri kiralamıslardi Şu an hissedarlar arasında yok. Aile ,uzunyol se racilik midir iş gelistirmemidir (adı çok degisti) hisseleri alacaklarına karşılık almıştı
    Şu an birikmis kira borcu ne kadar bilmiyorum (varsa tabii).Yani aileye borçlu olabilir yine kira açısından.
    Geçmişte aile özkaynak için alacaklarını silmisti Şimdi de kiradan dolayı alacağı varsa onu silip yine artı yapabilir ozkaynagi
    Tabi bütün bunlar bilanco okuma yi bilmediğim için varsayimdir Boş cumleleler de olabilir aman dikkat
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 1923 Ömer İsmet 95 yaşında maşallah. Allah uzun ömür versin. Gitsin bak nasıl okutuyor feridüttin bey 😀

4. Gönlünüzce bir bayram geçirmeniz dileğiyle iyi bayramlar..
    hakuna matara....memento mori.

5. Hissedaslarimizin bayramı kutlu olsun

6. Thejackalav üstadım
    Kira olayını yazınca bir yaziniz aklıma geldi baktığımda yıllık kiranin 850000 euro olduğunu yazmışsınız bu miktar hala geçerli midir öyleyse yıllık 5.5 trilyon demektir ki aile şirketi iyi sagiyor demektir

7.  Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Thejackalav üstadım
    Kira olayını yazınca bir yaziniz aklıma geldi baktığımda yıllık kiranin 850000 euro olduğunu yazmışsınız bu miktar hala geçerli midir öyleyse yıllık 5.5 trilyon demektir ki aile şirketi iyi sagiyor demektir

Dostum güncel kira bedelini bilmiyorum, yazdığım dönemde o şekildeydi. Öğrenebilirim sanıyorum ve bilgi veririm. Saygılar

8. Bu arada burçeliği takibe al... Bol kazançlar

Sayfa 156/327 İlkİlk ... 56106146154155156157158166206256 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •