Sayfa 157/997 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: Viop XXXIII

Dolar kontrol edilmezse ve mb güven kaybetmeye devam ederse vatandaşın finans sisteminden kaçma ihtimali var ki bu felaket olur. 2000 yılında bu oldu... Dolandırıcık olayları artarsa bu işi tetikler.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Hocam sizce mevcut muhalefet partilerin olusturdugu bir ittifak iktidarda olsaydi Dogu Karadeniz ve Karabag gibi hayati dis meselelerde ortak bir dis politika cizgisi ortaya koyabilirlermiydi ?

Son Karabag savasinda Ermenistandan yana tavir belirleyen HDP'i bir yana birakalim Babacanin tutumunu hic takip edebildiniz mi ?..Tam bir facia ornegi..iki tane tweetle her iki tarafi Minks diyalog grubu sartlarina uymaya cagiriyoruz dedi ...30 yildir isgal altinda olan Azerbeycan topraklarinin 30 m2'ni bile Azerilere geri vermeyen bariz sekilde Ermanistan isgalini mesrulastiran Minks grubu yani...

Yani ozetle muhalefet cephesinde Mansur Yavas'i ayri degerlendirmek gerekirse tablo gordugunuz kadar parlak degildir. Bakalim Muharrem Ince'nin baslattigi hareketten ne cikacak ?....
    Ermenistan da başka bir şey var Azerbaycan da Rusya'nın uydusu. Putin izin vermeyecek sen de Karabağda operasyon yapacaksin. Onun kokusu çıkar. Ya petrol ya doğalgaz yada yeni bir hat var.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ermenistan da başka bir şey var Azerbaycan da Rusya'nın uydusu. Putin izin vermeyecek sen de Karabağda operasyon yapacaksin. Onun kokusu çıkar. Ya petrol ya doğalgaz yada yeni bir hat var.
    karabağ'ın azerbaycan'a katılması muhteşem bir olay. azerbaycan açısından kuzey kıbrıs barış harekatıyla aynı değerde ve çok haklı bir dava.

ama burda asıl önemli olan birileri buna izin verdi ve azerbaycan kazandı. öbür türlü rusya onay vermese böyle bir şey olamazdı.

başka da bir şey yazmak istemiyorum. bunun siyasi malzeme olmasını putin ağzı kulaklarında izliyordur.
    audentes Fortuna iuvat

4. Ula ne kadar trol var. Bir PKK siz HDP bu ülkenin gerçeği. Kim iktidar olacaksa Kürtten oy almazsa iktidar olamaz. İki kutuplu ittifak var. Gergeroglu imam-hatip kökenili Türk. Milli görüş çizgisinde bir adam. Akp öncesinde de özgürlük çizgisinde biri. Mazlumder başkanlığı. Tutuyorsun içlerinde ki en temiz adamı içeri tıkıyorsun. Adam bir tweet yada haber paylaşmış. Paylaştığı haber yada Tweet yada habere dava yok. Yani kimi içeri atacaksın Ahmedi Ahmedin amca oğlu hırsız. O zaman Ahmeti içeri atalım. Bizdeki adalet anlayışı bu.

Adam onları ahlaken tedirgin ediyordu eylemleriyle,söylemleriyle.
    Hırsız mırsız olsaydı umurlarında olmazdı.
    Bi o Bi de yeneroğlu kimyalarını bozuyor.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

6.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    çok uzak değil yakın zamanda Gül cumhur başkanı olmasın diye yapmadığınız kalmamıştı ,

şimdi gül e bel bağladınız , çok omurgasızsınız çok

hdp yi ne yapacaksınız malum bikaç bakanlık vermeden olmaz

içişleri bakanlığı olmadı savunma bakanlığı onlara verilmeli

bakanda siha Sezgin olmalı

reis boşuna demiyor topunuz gelin topunuz
    Sende omurga var mı ki Türk Telekom un içi boşaltılip borcu bize kalıp kaçıp gidenleri misafir edenlere oraya aradığın iki yönetim kurulu üyesinin birini danışman birini yardımcın yapıyorsun. Ben CHP li değilim. Gül devlet terbiyesi görmüş üniversitesi mezunu üstelik doçent. Üniversite arkadaşları da var

7. Rusya bu şekilde giderse Azerbaycan Türkmenistan Kazakistani da gelecek te kısmen yada tamamen İşgal eder. Adam istediği yeri alıyor dalıyor ses yok.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim burda Kerem Alkın abi ile geçindiğim gibi geçinmeli millet ittifakı. Kerem bey ile dünya görüşü olarak zıt kutupdayız.
    Ben siyasi görüşümü burda söylüyorum Abdulla gülü Cumhurbaşkanlığı yaptırmadiniz omurgasız diyor.

Sayfa 157/997 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •