Sayfa 157/310 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 1,249 - 1,256 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,389
    takımın komplesini sene sonu serbest bırak , inanın yarısı süper ligte kendine takım bulamaz

atıfı sene başı kapı önüne koyduk alan çıkmadı şimdi ilk 11 in değişmez adamı , valbuena yedek
    Yazıp çizdiklerim kesinlikle yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.
    melih_2005 twitter ( @maden_cevheri )

2.  Alıntı Originally Posted by Melih_2005 Yazıyı Oku
    takımın komplesini sene sonu serbest bırak , inanın yarısı süper ligte kendine takım bulamaz

atıfı sene başı kapı önüne koyduk alan çıkmadı şimdi ilk 11 in değişmez adamı , valbuena yedek
    %100 katılıyorum...
    Malesef acı gerçek...
    Ama kargaya yavrusu şahin gözüyor...
    Aykutta nasıl bir göz varsa, atıfı messi, dirarı ronaldo, topalı puyol görüyor

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Türkiye tam bir futbolcu çöplügü evet bizim takımın yarısı hikaye ama cicon ve eziklerde farklı degil, ederlerinin 10 katı parayla tatil yapıyorlar...
    Futbolcular fos, hocalar dandik,hakemler fiyasko, federasyon ...kenarı...
    Ama elde olanlar bunlar, seyrediyoruz mecbur...

4.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    ''Gullianoya şok, taliscaya müjde ; Talisca brezilya milli takımina çağrılırken daha once milli takıma çağrılan Fenerbahçeli gulliano kadronun dışında kaldı''
    Seer bi şey diyorsa boşa demez....
    Ya toparlarsın ya da tatile gulliano efendi...

Jülyo da bize gelen futbolcuların çoğu gibi yumuşadı, formu geriye gitti.
    Bunu ben yine yönetimin işbilmezliğine ve yönetme sanatından yoksunluğuna bağlıyorum. Neymiş, "Avrupa'da olmayan tesisler imkanlar varmış?" Niye? ..
    "Yıldız gelsin" diyeymiş? Allah allah yıldızlar tesise mi geliyor, soyunma odasında dıuşakabin Alman malı mı Çün malı mı ona mı bakıyor?Ben paraya geliyorlar sanıyordum tüh!
    Hele hele anadolu topçuları. Yahu bir kere şu net. Adam anadoluda 500k euro mu alıyor.Diyeceksin ki sana 300k kardeşim. Sen Fenerbahçe'ye geliyorsun. Buranın rantı bu.İlk sene kendini göster, ikinci sene rakamı konuşuruz. Ama yok, aziz efendi 20 yaşındaki görgüsüz bebelere 5 yıldılı otel standardı tesis sunacak!! Sonra da mumla arıyoruz tabi disiplinli/istikrarlı/gece hayatı vs olmayann topçuyu! Herşeyi parayla veya herşeyi duygu ile yönetemezsiniz. Bizim yönetimde bu teraziyi tutturacak kapaasite/basiret yok. Zihniyetin kökten değişmesi lazım!

5. Büyuk gün...
    Cicona her şartta gömeriz...
    Tek sıkıntı Atkutun tavsan gibi ürkek olması...
    Bakalım inat mı galip gelecek, akıl mı....

6. Atıf yerine ekici, fernandao yerine soldado...bu iyi...
    Dirar yerine de valbuena olsa daha iyimi olurdu ?
    Neyse bunada şükür

7. Takımımıza başarılar diliyorum...

8. İlk yarı istediğimiz gibi gitti bence. İkinci yarı cincon sol tarafa önlem alamamaya devam ederse orda yüklenip yazarız bence.

Sayfa 157/310 İlkİlk ... 57107147155156157158159167207257 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •