Sayfa 158/243 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: ETYAT Euro Trend Yatırım Ortaklığı

1. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

2. Birşeyi merak ediyorum. Bu hisse şimdiye kadar takip ettiğim kadarıyla metronun 1 milyon lot aldığı her zaman tavan olmuştur. Şimdi ise maşallah tek fiyattan 1, 05 ten toplam 1, 25 milyon lot alıyor ve hisse kımıldamıyor. Tabiki teknik olarak mümkündür ama bu hissede bu alenen ayıptır enayi yerine konmaktir. Ytd

3. Metro bukadar malı babasının hayrına almaz şov yakındır beklemeye devam

4. Sayın lutfu001 öncelikle takas verileri için teşekkür ederim. Lakin takas yorumlamakta çok iyi değilim. Şahsen neyi kastettigini anlayamadim.acaba yorumunu alabilirmiyiz.
    Metro 8.5 milyon lot almış gözüküyor ama takasta gözükmüyor. Başka aracı Kurumların takadinda mı saklıyor hisseleri?

Yatırım tavsiyesi değildir ...

5.  Alıntı Originally Posted by domates Yazıyı Oku
    Sayın lutfu001 öncelikle takas verileri için teşekkür ederim. Lakin takas yorumlamakta çok iyi değilim. Şahsen neyi kastettigini anlayamadim.acaba yorumunu alabilirmiyiz.
    Metro 8.5 milyon lot almış gözüküyor ama takasta gözükmüyor. Başka aracı Kurumların takadinda mı saklıyor hisseleri?

Sn.domates bende takas yorumunda iyi değilim, elimde kağıt yok, hisseyi hiç tanımıyorum, istek üzerine takasları attım, ve sizin söylediğiniz gibi bir durum var sözde Metro alıyor görünüyor ama sadece açığa satılan malları karşılıyor, bir nevi hayali ihracat gibi geldi bana

Şimdi yazdıklarım havada kalmasın diye iki kelam yazdım, lütfen herkes kendisi bakıp kendi kararını versin diye attım takası, belki de mal kurumlarda gizleniyor olabilir...
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn.domates bende takas yorumunda iyi değilim, elimde kağıt yok, hisseyi hiç tanımıyorum, istek üzerine takasları attım, ve sizin söylediğiniz gibi bir durum var sözde Metro alıyor görünüyor ama sadece açığa satılan malları karşılıyor, bir nevi hayali ihracat gibi geldi bana

Şimdi yazdıklarım havada kalmasın diye iki kelam yazdım, lütfen herkes kendisi bakıp kendi kararını versin diye attım takası, belki de mal kurumlarda gizleniyor olabilir...
    Yorumunuz için Teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by domates Yazıyı Oku
    Yorumunuz için Teşekkür ederim.

Rica ederim, acemi borsacı olarak karaladım bir şeyler ama en iyi yorumu kağıdı tanıyan arkadaşlar yapabilirler bence.
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

8. Bu hissede aciga satis 6 kasim a kadar yasak benim bildigim.Birseyler dönuyor ama ne olur bilmem..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 158/243 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •