Sayfa 158/325 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 2599 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Sepet çeşitliliğinin avantajını yaşıyorum. Buda böyle olsun ama şimdilik.
    Çeşitlendirme iyidir... Aralarında değişim yapıyor musunuz? Örneğin holding iyi yükseldi onu verip ilaç alayım şeklinde...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Çeşitlendirme iyidir... Aralarında değişim yapıyor musunuz? Örneğin holding iyi yükseldi onu verip ilaç alayım şeklinde...
    Yapmıyorum diproyal. Çünkü öne geçti ama kopup gitme modu olabilir. Kümülatif temettüye odaklanmış haldeyim.. muhtemelen çok yüksek yüzdeyle ccola , şokm veya kordsa şu an aklımdakiler ama belki eggub veya petkm, aygaz tatgd de olabilir.

Hep şu örnek olmuştur ya, yok ya bim bu fiyat eder mi diye. Yıllık 120 milyon kar yolladığını hatırlıyorum hepinimiz o zaman çok değil şöyle bi bugünün 50 binin bağlasaydık temettülerin yarısını yesen yarısını üstübe eklesen muhtemelen 2 milyondan aşağı paramız olmazdı. Sepet yapmamın bir mantığı da bu, illa birisi bimin yarısı gibi performans göstersin yeter.

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Yapmıyorum diproyal. Çünkü öne geçti ama kopup gitme modu olabilir. Kümülatif temettüye odaklanmış haldeyim.. muhtemelen çok yüksek yüzdeyle ccola , şokm veya kordsa şu an aklımdakiler ama belki eggub veya petkm, aygaz tatgd de olabilir.
    Güzel bir kısa listeniz varmış. Sokm yerine mgros olsa çok güzel derdim

Aslında sektörler ve şirketler hakkında genel olarak fikir alış verişinde bulabileceğimiz bir sayfa olsa orada bu şirketler hakkında detaylı konuşsak.

Bu arada Ansgr de 30 Kasım'dan beri akgrt'ye şans vermeye başladı

5. Ben sokm ile ilgili çok heyecanlıyım sayfasında da yazmıştım yeni yeni işaretleri veriyor 2021 de sıçrama yılı olabilir,patron vukuatlı dersek migros un ki de çok sempatik sayılmaz ama bugün gördüğüm akgrt dir benim sepeti tamamen dağıtıp buraya yikmam bilançoya doğru inşallah beklediğim sıçramalar olur bende Enerjisa,sokm, avivasa larimi yerine koyarım 😬 Enerjisa gidiyor çok canımı sıkıyor 😅

6.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Ben sokm ile ilgili çok heyecanlıyım sayfasında da yazmıştım yeni yeni işaretleri veriyor 2021 de sıçrama yılı olabilir,patron vukuatlı dersek migros un ki de çok sempatik sayılmaz ama bugün gördüğüm akgrt dir benim sepeti tamamen dağıtıp buraya yikmam bilançoya doğru inşallah beklediğim sıçramalar olur bende Enerjisa,sokm, avivasa larimi yerine koyarım �� Enerjisa gidiyor çok canımı sıkıyor ��
    Patron vukuatlı konusuna pek takılmadım yatırılan sermayenin getirisi (roic) ya da firma değeri gibi verilerde zayıf gelmişti. Diğer yandan sektörde bulunduğu konumu diğerinde bir miktar daha iyi gibi geliyor. Marka değeri avantajı olabilir. Ancak akgrtde bildiğimiz üzere bu dediklerimiz ile hisse fiyatı arasında bir ilişki yok. Önemli olan jurinin güzel dediğini bulmak

Enerjisa ve Avisa iyi firmalar tabi... Sonunda SA olmasını seviyorsunuz galiba

7.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Patron vukuatlı konusuna pek takılmadım yatırılan sermayenin getirisi (roic) ya da firma değeri gibi verilerde zayıf gelmişti. Diğer yandan sektörde bulunduğu konumu diğerinde bir miktar daha iyi gibi geliyor. Marka değeri avantajı olabilir. Ancak akgrtde bildiğimiz üzere bu dediklerimiz ile hisse fiyatı arasında bir ilişki yok. Önemli olan jurinin güzel dediğini bulmak

Enerjisa ve Avisa iyi firmalar tabi... Sonunda SA olmasını seviyorsunuz galiba
    Valla ben genelde işist grubu kağıtları seviyordum, Koç Grubuna da kimse hayır diyemez Amma velakin son dönemde uzun vadeli hisseler diyince gözüme sabanci kağıtları daha cazip geliyor, sokm agresif büyümesi,Enerjisa ileriye dönük yatırımları ve potansiyeli, avisa ozsermaye karlılıği ve bes sektörünün büyümesi ile uzun vadeli utandirmaz gibi görünüyor,halbuki bes ve hayat sigortalarim anhyt da
    Neyse önemli olan ilk etapta akgrt hissemizin değerine kavuşması diyelim

Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Güzel bir kısa listeniz varmış. Sokm yerine mgros olsa çok güzel derdim

Aslında sektörler ve şirketler hakkında genel olarak fikir alış verişinde bulabileceğimiz bir sayfa olsa orada bu şirketler hakkında detaylı konuşsak.

Bu arada Ansgr de 30 Kasım'dan beri akgrt'ye şans vermeye başladı
    Şokm yi tercih etme sebebim,
    Artık kar getiriyor

Min 500 600 mağaza açılışı var

İyi kötü hepsi bilindik markalar, isim haklarını alsa bile
    Tüketici alışkanlıklarının değişmesini bekliyorum, bim yerine şoka kayma
    Ülke bir türlü refaha ulaşamıyor, hayar pahalılaşıyor, migros ilk başta gitmem adıma, önce ucuzculara giderim. Ama birşey arıyorsam migrosa giderim. Tabi migrosta iyi, private labellerı çok hoş ama şokta artık gözüken bir potansiyel var. Sn. Alikk gibi düşünüyorum

Sayfa 158/325 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •