Sayfa 1583/2243 İlkİlk ... 5831083148315331573158115821583158415851593163316832083 ... SonSon
Arama sonucu : 17942 madde; 12,657 - 12,664 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1. Aralik ayı içinde tüm marka, çeşit ve model beyaz eşya da yüzde 25 ve üzeri zam var. İsteyen internetten kontrol edebilir. Bakalım tüfeciler bu zamları yansıtacak mı? Cevap elbette hayır. Muhtemelen indirim olmuştur onlara göre.

2. Takip ettiğim buzdolabında böyle bir artış yok. Yaşadığım şehire nakliye hizmetleri olmadığı için sipariş veremiyorum. Aynı ürünü bayiden 6 bin lira fazla vermek içime sinmese de olacak olan o gibi.
     Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Aralik ayı içinde tüm marka, çeşit ve model beyaz eşya da yüzde 25 ve üzeri zam var. İsteyen internetten kontrol edebilir. Bakalım tüfeciler bu zamları yansıtacak mı? Cevap elbette hayır. Muhtemelen indirim olmuştur onlara göre.
    FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Aralik ayı içinde tüm marka, çeşit ve model beyaz eşya da yüzde 25 ve üzeri zam var. İsteyen internetten kontrol edebilir. Bakalım tüfeciler bu zamları yansıtacak mı? Cevap elbette hayır. Muhtemelen indirim olmuştur onlara göre.
    2 ay önce 3 parça (buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası) beyaz esya aldım 2.10.2022 tarihinde ertesi gün zam gelecekti
    heps, simens marka 35.600 tl verdim
    geçen hafta itibbariyle fiyatı 44.000 tl olmuş
    3 defa zam geldi otarihten bu yana yaklaşık %25 zam gelmiş u hafta bakmadım fiyatlara
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Günaydın herkese

Deniz hocam sizleri özledik. Umarım yakın zamanda kaldığınız yerden devam edersiniz.

Bu şekilde kalabalık ortamlarda istenmeyen şeyler her zaman oluyor, ileride de olacak. Tıpkı siyaset gibi.
    Bir şekilde bunları kafamıza takmadan devam edebilme gücünü kendimizde bulmalıyız.

Sıkıntı yaratan şahsiyet o gün bir çok forum üyesi tarafından şikayet edilerek forumdan atılması sağlandı. Bundan sonra olanlarda hep bu şekilde olacak.

Bizler için ufuk açıcı yorumlarınız var. Aynı şeyleri sormamıza rağmen bıkmadan tekrar tekrar anlatabiliyorsunuz.

Umarım sizi tekrar burada yazarken görürüz.

5. deniz hocam gerek üslübu gerekse bilgi seviyesi açısından eşsiz bir insan umarım tekrardan buralarda bizleri aydınlatır.

6. Burada yazan 1-2 kendini bilmez yüzünden Deniz hocamın forumu bırakmadığını umuyorum. O kişiler ne yaparsanız yapın her yerdeler. Kurtulmak mümkün değil. Deniz hocamın tatilde olduğunu ve yılbaşından itibaren tekrardan aktif olacağını düşünüyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    2 ay önce 3 parça (buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinası) beyaz esya aldım 2.10.2022 tarihinde ertesi gün zam gelecekti
    heps, simens marka 35.600 tl verdim
    geçen hafta itibbariyle fiyatı 44.000 tl olmuş
    3 defa zam geldi otarihten bu yana yaklaşık %25 zam gelmiş u hafta bakmadım fiyatlara
    Beyaz eşya sektörü yine rekabetin yoğun olduğu ve maliyet kalemleri olarak iyi yönetilen bir alan. Yani beyaz eşya üreticisi tüm tedarikçileriyle açık maliyet sistemiyle çalışıp, maliyette olan değişimleri yakından takip edip aksiyonlar alan bir yapıdır.
    Ancak ülkemizde birçok ürün ve hizmette fiyatlama mekaniği öyle bozuldu ki zamların bazıları da sırf hiperenflasyona uymak için yapılıyor. Burada Tüik istatiksellerinin anlamını kaybetmesi de etkili. Ölçemediğiniz şeyi yönetemezsiniz çok basit. Bu sarmaldan çıkabilmenin yolu maalesef ekonominin yavaşlatılması ama tabi bunu anlayacak ekonomi yönetimi olmadığı için. Bir sarmaldayız ve içinden çıkamıyoruz.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8. Deniz Hocaya dijital yasak mı geldi acaba
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Sayfa 1583/2243 İlkİlk ... 5831083148315331573158115821583158415851593163316832083 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •