Sayfa 159/221 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon
Arama sonucu : 1766 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: NIBAS - Niğbaş Niğde Beton

1.  Alıntı Originally Posted by Guf Yazıyı Oku
    Sayfayı nezaman açsam sizin olumsuz yazilarinizdan birini görüyorum. Allahtan yargı içeren şeyler yazmaktan kaçıniyorsunuz (bknz son entry)

Keske yazdıklarım cıkmasa da malesef cıkıyor.. muhtemelen bilanco zarar dedim , zarar geldi..
    bedelli bitti, bilanco zarar acıkladı. Hersey ayarlanmış gibi..
    bedelli bitti birileri sıfır maliyetli lotları topladı.. bilanco etkisi ve surecin bitmesi ile asagı salacaklar gibi.
    herkes nibasta hareket beklerken rızza ıeyho da kucuk bir hareket yapabilir.. cunku rızza ters koselerin kralıdır...
    Umarım yanılırım.. Ytd

2. Ne kadar zarar açıklamıştır. Ayrıca bugün %5 yarın ne yapar tahminleri alalım. Ytd.

3. ..,,.,,..,.. kağıdında eşleşme 78..
    şimdilik..,,..,..,..,..,
    ...na .....
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

4. ..,,.,,.,,.. kağıdı...
    bedellileri beleş al, 69 a kadar sal ..,,.,....,..!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

5. Tahta kapansa keşke şöyle bir hafta filan, hiç olmazsa bakıp bakıp küfür etmesek şu Rıza denen soysuza. Ne oyuna geldik ama arkadaşlar, pes ...

6. Bu hafta son bakalım daha ne kadar düşmek. Bayram tatili 9 gün dinlenelim. En azından stres yaşamayalım. Korku filmlerini geçti. Ytd.

7. Bu kagıdın tekniğimi mekniği yok. Canları ne isterse o olur.. şimdi 1 tl altindan bedelsiz malları satıyor.. sonra yataya baglayabilirler.. tarihi dip 0,55. Allah maliyeti yuksek olanlara yardım etsin.. bu kansızların tahtasında hersey mubah.. zaten spk bist durup izliyo.. ytd

8.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Bu kagıdın tekniğimi mekniği yok. Canları ne isterse o olur.. şimdi 1 tl altindan bedelsiz malları satıyor.. sonra yataya baglayabilirler.. tarihi dip 0,55. Allah maliyeti yuksek olanlara yardım etsin.. bu kansızların tahtasında hersey mubah.. zaten spk bist durup izliyo.. ytd
    Vallaha sende burada yukarıdan mal satıp alttan toplamalarına yardımcı oluyor musun acaba diye aklıma gelmiyor değil yani. Ben bu hissede bu kadar kötümser olsam, elimde de hiç hisse olmasa sabah akşam illaha buraya uğrayıp bir olumsuz yorum atmam açıkçası. Hangi hissede İsem onun forumuna bakarım ne oluyor diye. İki hafta önce İhlas sattım 0.40 daha uğramadım o foruma. Ya başka amacın var senin yada bolca boş vaktin. Yazdığın da kimsenin bilmediği şeyler değil yani. Kimsenin bilmediği şeyler bile olsa hergün aynı şeyleri yaza yaza herkes ezberledi artık yazacaklarını. Zaten aşağı yukarı da sadece sen yazıyorsun forumda, kimse teknikten bahsetmemişken teknik meknik hikaye diyorsun ne alakaysa bu kadar azim hayret verici. Kısacası hissede olupta şuanda zararda olanlardan daha panik bir halin var yorumlarında. Sende hisse yoksa rahat ol kardeş hergün burada zaman harcamanın sebebi nedir?

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 159/221 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •