Sayfa 159/312 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon
Arama sonucu : 2489 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: INTEM - İntema İnşaat ve Tesisat

Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Burada yatırımcı yok,yatırımcı olsaydı şirketin takribi 1 yıl önce kap agönderdiği yazıdan haberi olurdu.Şirketin büyük hedefinin ne olacağını okuyanlar bilirdi,dikkat ediyorum bir kişi bile bundan bahsetmedi,yatırımcı iseniz bunları takip etmelisiniz arkadaşlar, ytd..
    Yatırım bumu dostum 50 tl senet 20 olmuş
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

2.  Alıntı Originally Posted by enigma Yazıyı Oku
    Yatırım bumu dostum 50 tl senet 20 olmuş
    Buyuk atilimlar her zaman sancili olur, bu sirket de bir sure sanci yasayacak tabiki, sen yatirimci isen kardesim intema 20 tl mi olur,guldurmeyin beni yaaa, deger yargisi yok, bilincli ve sabirli yatirimci yok, sermaye piyasasini bitirmeye oynayanlar bayağı başarılı olmuşlar malesef, durum budur...ytd.

3. Ben patron olsam amac zaten belli piyasadaki lotlari toplayip kotdan cikmak.bunun en kolay bedelli yaparak yapar.cunku bedelli dedinmi herkez kacar patronin istedigini yag surmus olunir.sirket zararda spk da cokda guzel bedelli izim verir.bir kissede yukselis yada dusus trendindeyse mutllada olumlu yada olumsuz haber var demektir.spek hepimizden once haberi alir.en son biz aliriz haberi.hep bu boyle olmustur.ytd

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Acaba ana holding mi yatırım holding mi satıyor.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bence bilo hesaptan hesaba aktarma yapiyor, aktarımı yaparken de kalan yatirimcilari da hupluyor, dogru mu cazman beyy,nasıl ama ????

6. Bence yuksek bedelli dedikodulari yatırımcı urkutme icin de bir taktik olabilir mi ne dersiniz ????
    Sesssssss yokkkk, yatirimci zaten kalmamış, ,,,,,, aykiri faaliyett n muhteşem. ?.ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by akdere18 Yazıyı Oku
    İlaçcı ilaçcı herkes gidiyor sen ne yapıyon ilaçcı yedirdin millete kafayı yoksa sende mi yedin kafayı millet vermiyor işte şöyle süslen püslen belki veririz ilaçcı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Biraz süsleyince ben verdim içerdekiler kolay geldin. Ben kendimi kurtulmuş addediyorum. İnşallah herkes benim gibi zararsız ayrılır. 20 altında 18 üstünde yine gelirim. Aşağısı uçurum gibi geliyor bana çünkü bu ilaçcıdan hep korkmuşumdur.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Takası görebilen varmı
    72 k satmış global
    Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Sayfa 159/312 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz