Sayfa 159/948 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Arkadaşlar gırgırı bırakalımda bu hacim ne olacak böyle

2. Bimerden spkya özbalın başvurusunun hangi aşamada olduğunu sordum ,

bir işe yararmı bilmem ama belki cevap verirler.....

3.  Alıntı Originally Posted by abcd1234 Yazıyı Oku
    Bimerden spkya özbalın başvurusunun hangi aşamada olduğunu sordum ,

bir işe yararmı bilmem ama belki cevap verirler.....
    SPK'nın internet sitesinden 'de sorabilirdin.

4.  Alıntı Originally Posted by abcd1234 Yazıyı Oku
    yok o gelmez o tahtaya adam kumarcı , en az 10 kurumdan 200 -300 kişilik çevresi ile işlem yapıyor.
    Kağıda hakim olanlar biz küçük yatırımcılarla kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyorlar ! Nedenini bilmiyorum ama SPK kısıtlamasından sonra kağıt fiyatının bir aşağı bir yukarı hep aynı fiyatta ( 2.70 =2.80 arası) kalmasına özen gösteriyorlar. Gene sanıyorum ki kağıdın büyük bölümü bu hakim sınıfın elinde. Şimdi yaptıkları bu varyasyonlarla elimizde kalan kırıntıları da toplamaya çalışıyorlar. Bu günkü hacme bakarsak artık bu işin sonu gelmiş görünüyor. Daha önceden böyle bir hacim görmedik. Şimdi soruyorum, aynı gün SPK yasaklaması gelmeden önce kim elinde çok mal çıkardıysa bu kağıdın hakimi onlardır. Şimdi de yavaş yavaş ucuz fiyattan yerine koyuyorlar. Bu kağıdın üç ayağı var. Biri eski sahipleri,biri yeni sahibi ve de SPK'deki inside trader ! Kim SPK yok diyorsa bana yasaklamanın geleceğini dışarıya kimin sızdırdığını da söylemek zorundadır.
    Bu yorumum asla AL veya SAT tavsiyesi değildir.

5. Hissede bu günkü işlem hacmi toplam 48431 Lot son yılların en düşük hacimli günlerinden biri bana kalırsa kasıtlı ve bilinçli şekilde tahta bu haftada baskılandı fakat bir şey varki ÖZBAL yatırımcısı gerçekten hisseye sahip çıkıyor hisseyi elinde tutuyor bu durum fazla sürmez elbette önümüzdeki hafta hissede seyir fiyat açısından dahada olumlu olacaktır zaten tahtadaki hisse toplayanlarda biliyorlarki bu fiyatlardan pek mal alamıyorlar unutulmaması gereken bir hususta endeksin düştüğü yada yatay gittiği günlerde hisseye ilgi olacaktır burada ÖZBAL hisse yatırımcılarını kutlamak gerekiyor hisse satan pek yok ve sıkı duruyorlar bunun karşılığını önümüzdeki günlerde yada haftalarda kazanç olarak göreceklerdir.
    YTD.

6. onay çıkana kadar alabildigimiz kar diyorlar.önemli olan hangi fiyattan birleşim olacak ve birleştikten sonramı yoksa öncemi fiyatı yukarı çekecekler.tam püh noktası burası arkadaşlar.....yorumu olan varsa yazarsa, BİR BEYİN FIRTINASI YAPALIM.....

7.  Alıntı Originally Posted by zafer74 Yazıyı Oku
    onay çıkana kadar alabildigimiz kar diyorlar.önemli olan hangi fiyattan birleşim olacak ve birleştikten sonramı yoksa öncemi fiyatı yukarı çekecekler.tam püh noktası burası arkadaşlar.....yorumu olan varsa yazarsa, BİR BEYİN FIRTINASI YAPALIM.....
    O zaman bende aklıma gelen bir şeyi dile getirmek istiyorum. Farzedelim 4 civarı birleşme oldu ve erciyas fiyatı 12-13 civarı bir rakam la borsada işlem görmeye başladı, eğer ilk gün serbest marjda işlem oldu ve fiyat 20 veya 25 civarına çıksa sizce satılırmı yoksa, erciyasın sermaye arttirimini da beklemek dahada mı kazanç lı olur acaba bizim beklentilerimiz dahilinde, erbos tan yaklaşık sermayesi 3 kat daha güçlü bir firma için sermaye arttırımını da beklemek gerekirmi. Şayet bu ilk gün serbest marj uygulanır ise bu onlar için fiyatı dediğim gibi diyelim 25 gibi rakamlara çıkarıp elimizdeki hisseleri almak için bir tuzak olabilir mi. Madem beyin fırtınası mazur görün aklıma geldi yazdım, sizin de görüşlerinizi bekleriz.

8.  Alıntı Originally Posted by zafer74 Yazıyı Oku
    onay çıkana kadar alabildigimiz kar diyorlar.önemli olan hangi fiyattan birleşim olacak ve birleştikten sonramı yoksa öncemi fiyatı yukarı çekecekler.tam püh noktası burası arkadaşlar.....yorumu olan varsa yazarsa, BİR BEYİN FIRTINASI YAPALIM.....
    Birleşmeden önce SPK onayı gelmesinin öncesinde ve sonrasında hisse fiyatı artacaktır.
    YTD.

Sayfa 159/948 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •