Sayfa 16/520 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 121 - 128 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Baltaş Yazıyı Oku
    elindeki malın yüzde 15 i tutarını söylediler bana. yani 30 bin tl lik mal vardı. 4500 tl, bir de dün kapatamadığım için hafta sonu giriyormuş araya 3 günlük 15,500 tl kesilecek dendi. piyasada mal yokmuş, hepsi galipte olduğu için,yüksekten veriyormuş. zaten 10 bin tlside bugünkü yükselişten eridi. bugün tavan bozulmazsa alamazsam yarınki yüksek açılışta 30 bin toz olduğu gibi 5-6 bin daha içeri girmiş olacağım. Bu açık olayı pis bir şey galibin kağıtlarında asla yapmayın. 3,02 den açığa sattığım için para tamamıyla eridi şu an.
    Hocam gecmis olsun.insallah kapatirsin zararini.ama muthis rakamlar.nasil bir faiz bu.aydinlatici bilgin icin sagol.

LG-H818 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Olmayan parayla borsa oynayanın sonu hüsrandır buna yatırımcı değil ava giden avlanır derler haketmiştir

3. Galip'in senetlerinde açık yapılmaz.Çok tehlikelidir..Bunun adı yatırım değil kumardır.Daha önce ICBCT tahtasında hallaç pamuğu gibi dağıttı.Hiç gerek yok böyle şeylere karı ettin mi çekileceksin.Hayırlısı bakalım..Galip Ağa nereye kadar sürecek.Merak ediyorum.

4. Ben hala bekliyor ne olcak bu filmin sonu

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Ramazan Baltaş Yazıyı Oku
    elindeki malın yüzde 15 i tutarını söylediler bana. yani 30 bin tl lik mal vardı. 4500 tl, bir de dün kapatamadığım için hafta sonu giriyormuş araya 3 günlük 15,500 tl kesilecek dendi. piyasada mal yokmuş, hepsi galipte olduğu için,yüksekten veriyormuş. zaten 10 bin tlside bugünkü yükselişten eridi. bugün tavan bozulmazsa alamazsam yarınki yüksek açılışta 30 bin toz olduğu gibi 5-6 bin daha içeri girmiş olacağım. Bu açık olayı pis bir şey galibin kağıtlarında asla yapmayın. 3,02 den açığa sattığım için para tamamıyla eridi şu an.
    dostum 5 bin zararla kapatırsan öpte başına koy

6.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Baltaş Yazıyı Oku
    Dostum açılışta alabiliyormuydunuz neticede 3,63 açılmış,açık olayını bilmediğim icin soruyorum,ne zaman yerine koymanız gerekiyor?yani bu hisse elbet dönüşe geçecektir ama sizin yerine koyma süreniz var sanırım degilmk?2-3 gün felan diye biliyorum
    3,02 olmayan hisseyi sattınız düşse yerine koyup kazanacaktınız demekki açığa satan cokmuş hisseyi kopardı üzüldüm sizin adınıza ama dediginiz rakamlar inanilmaz yüksek öyle sacma sey olurmu yani 2-3 bin zarar olsa kismet dersinizde ben hic anlamadim komple zarar etme işi nasil oluyor,yarin yada p.tesi tavan taban bile yapabilir yerine koymak icin aceleniz yoksa bekleyin
    Kesinlikle şahsi yorumdur bir zamanlar 2-3 bin bende zarar etmistim bunda ama hayatimda açığa satış yapmadım yapmamda bilmemde zaten banka üzerinden islem yapıyorum

7. Yükselişin başladığı günden bu tarafa açık satışlar, gün içi kapanan açıklarda olmuş olabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by kartal79 Yazıyı Oku
    Olmayan parayla borsa oynayanın sonu hüsrandır buna yatırımcı değil ava giden avlanır derler haketmiştir
    Yinede böyle konuşmanız insanlık adına üzücü yazık o vatandaşa bence buna sevinmemek gerek

Sayfa 16/520 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •