Sayfa 16/1003 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 8019 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

1. Aynen yazdığımız gibi demek ki doğru bilgi almışız yüksek den pirim yatırıp emekli maaşı almanın bir önemi kalmadı

2. 30 lu yumurta 100 lira
    Kıyma 300 olur haftaya

3.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku

Yarın vur masaya yumruğunu balyoz gibi biz buradayız artık de !

Faizleri 2300 baz puan yükseltip % 31.50 ye çek bu iş huzur içinde çözülsün

Ayvalar turplar heybede başkanım
    Reis dedi, seçimde

1. Madde kanal istanbul
    2. Madde DÜŞÜK faiz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,306
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Gıdıvan nerdesin tam senlik durumlar var
    Uzdunuz benim Gidivanimi, kacirttiniz Hollanda'ya ablasinin yanina iste.

Ne gusel sipor salonu onunden canli yayin turu paylasimlar yapiyordu.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Bu endüşük emekli maaşı uygulaması yüksek prim ödeyen emekliye haksızlıktır. Neredeyse herkese en düşük emekli aylığından maaş bağlayacaklar.
    3.600 gün ve endüşükten prim kesilenle 10.000 gün ve en düşük primin 2 katını ödeyen arasındaki maaş farkı sadece 2 kat olacak . Bazı meslekler 2 kat bile olmuyor. %50 civarı oluyor. 4 katı prim ödeyen ve ömür boyu çalışan ile45 yaşında emekli olan arasında müthiş haksız bir uygulama
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,306
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Madem dağıtmaya başladınız doğru düzgün prim ödemeyenlrrin maaşlarını sürekli yukarı çekerken yüksekten prim ödeyenlere eşitleyinde başladığınız haksızlığı tam bitirin.
    Ülkede kaçak göçek herşeye prim verdiniz. Dürüst devletine bağlı herkesi cezalandırdınız.
    Emlak vergilerimi mtv lerimi kira vergilerimi trafik cezAlarımı tam ve zamanında ödeyen benim gibileri salak yerine koydunuz.
    Hiç ödemeye n adamlara getirdiğiniz aflarla faizlerini bile silip 18 taksitte ödettiniz.milyarlar tutan vergilerini ödemeyen adamları bile bu kapsama aldınız. Milletin orasına burasına koyan adama getirdiğiniz afların sildiğiniz vergilerin verdiğiniz teşviklerin haddi hesabı yok

Bunları yapan adamların hepside Allah diyen oruç tutan namaz kılan hacca umreye devlet imkanlarıyla koşturarak giden adamlar
    Yine de ben dogru bildigim yolda yuruyecegim bashganim.

Kul hakkina girmek istemiyorum.

Hayirli ramazanlar olsun.

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,306
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu endüşük emekli maaşı uygulaması yüksek prim ödeyen emekliye haksızlıktır. Neredeyse herkese en düşük emekli aylığından maaş bağlayacaklar.
    3.600 gün ve endüşükten prim kesilenle 10.000 gün ve en düşük primin 2 katını ödeyen arasındaki maaş farkı sadece 2 kat olacak . Bazı meslekler 2 kat bile olmuyor. %50 civarı oluyor. 4 katı prim ödeyen ve ömür boyu çalışan ile45 yaşında emekli olan arasında müthiş haksız bir uygulama
    Ben bu haksizligi ongordugum icin ve en yakinlarimda da bizzat gordugum icin primimi en dusukten odedim.
    Dovletimiz sagolsun beni haksiz cikartmadi.

Syg,

8. Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VIII

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben bu haksizligi ongordugum icin ve en yakinlarimda da bizzat gordugum icin primimi en dusukten odedim.
    Dovletimiz sagolsun beni haksiz cikartmadi.

Syg,
    Devletimiz elindeki tüm kaynakları milletine seferber ediyor. Tahminim seçim öncesi daha çok güzel haber duyacağız.
    Tüm vatandaşlara bayram ikramiyesi dağıtırlarsa şaşırmam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 16/1003 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •