Sayfa 16/61 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon
Arama sonucu : 481 madde; 121 - 128 arası.

Konu: AKMGY Akmerkez GMYO

1. iyi hayırlı olsun.Temettü öncesi değilde temettü sonrası hareket başlayacak anlaşılan.Beklerseniz büyük paralar kazanabiliriz.AKMGYO HER ZAMAN BORSADA DOLAR BAZINDA EN AZ İKİ KAT KAZANDIRMIŞTIR.Her sene en az % 10 temettü ve her zaman hiç kimsenin beklemediği zamanda % 10 hisse değerleniyor.Enflasyon kaç.Hele yukarılardan satıp aşağılardan alıyorsan güzel para var.Kısacası istanbuldan arsa aldım bekliyorum diye düşün.İstanbulda arsaların düştüğü ne zaman görülmüş.2009 yılında hisse 5000 lerde şimdi kaç.Dolar 1750 lerde şimdi kaç.Aklımızı kullanalım.Y.T.D

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZ
    kurallara uygun 3 hisse seçin bir yıl yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. almak isteyenler sıraya girsin.Verdikçe veriyorlar.Allah allah temettü öncesi niye böyle oldu acaba.Yarın da temettü.Y.T.D.

4. Galip ağa artık burayada bekleniyorsun.Çıkamadın mı albarakadan.y.t.d.

20,38 fiyat, verdiğin temettü başını yesin :-)

6. Her temettü öncesi yükselir ve satış yer, temettü sonrası daha da düşer. Temettüyü aldığınıza pişman eder.

Sent from my iPad using hisse.net

7. Spekülatör duy sesimi .Kendil al ,kendin sat,Çal çal oyna.Galip ağanın buraya dalması yakındır inşaaallah.Y.T.D.

8. Benden mal akamayacağını iyi biliyorsun değil mi?35 Altı mal toplamaya çalışıyorsun.35 Bin altı bedava diyorum.ALGYO İLE AYNI YERLERDEYDİN.Şim di ne oldu sana.Y.T.D.

Sayfa 16/61 İlkİlk ... 6141516171826 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •