Sayfa 160/688 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 5504 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by jackal65 Yazıyı Oku
    O kadar bekleyen lot vardi iptql mi etti yoksa hepsini topladi mi ki
    0,64'te Bekleyen hala 74 bin civarı
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

2. Bna 64 ten vermis 10.tane oylesine emir vermistim

Arkadaşlar Alıcı ya da satıcıda Marbaş var mıydı bugün?
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku

Sağolun hocam.. yarın ola hayrola ;)

Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Sağolun hocam.. yarın ola hayrola ;)
    İnşallah da 4,5çeşit hissem var,hepsi de hergün moral bozuyor,moral bozuk ....seytan diyor mars a git...

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Denizbank elindeki malı boşaltmadı. Bu malı boşaltması için hisseyi birilerinin yukarı taşıması gerekiyor. Bunca yıl bekledikten sonra buradan para kazanmadan çıkmayacaktır. Bunun için de sağlam bir haberi arkasına alıp uçurmaları gerekir tahtayı. Su kaynamaya başladı bunun devamı olacaktır. Aşağı iner çıkar yukarı gider düşer bu şekil bir oyalama olacağa benziyor. Sabır diyelim...ytd.

Aynen üstad... ama istisna bir durum da var, bunlar habersiz de uçurabiliyorlar hisseyi bunu gördük yakın zamanda.. bir de patron cephesinden de bakalım... daha önce iflas aşamasında kesinlikle iflastan kurtulacaklarını çok defa dile getirdim... çünkü ellerinde az buçuk iş yapan bir Essem Spor var.. dsiğer şirketler tırt..iflas çıksaydı ucu eseme dokunacak Ve holdingdeki hisseler kafadan satılıp halka açıklık %90'lara ulaşacaktı.. öte yandan 11 milyon alacak yalan olacaktı (şimdi en azından umut var, çıkmadık candan umut kesilmez).. Bunun bilançoya yansıması şirket açısından çok kötü olacaktı .. ayrıca kredi çekerken adam evini ipotek göstermişti.. iflastan kurtulacaklarının en büyük göstergesi de buydu.. ev elden gidebilirdi.. bunları dediğim gibi çok defa yazdım 18 Temmuz öncesi.. ve bunları yazarken empati yapıp kendimi patron yerine koydum..elimde Esem gibi kolay para kazanabileceğim bir imkan varken beden batayım? Hatta " batacaksam da son bir vurgun yapıp öyle batarım" demiştim.. Evi ipotekten kurtarma imkanı , kredileri ödeme vs her türlü finansmanı borsa sayesinde sağlayabilir diye düşündüm.. şimdi de empati yapıyorum; birçok insan (eskiler hariç) şu yaşadığımız 15-20 ginlük süreçte iyi para kazandı..1 koyup 3-4 alan oldu.. M.Ö en büyük vurgunu yapacak.. elalem kazanırken ben izleyecek miyim? Ben neden kazanmayayım? ... Bu nedenle MÖden sonra kazanma sırası patrona da gelecek diye düşünüyorum..evini ipotek ettirecek kadar sıkıntıda olan biri bu sıkıntıyı çok kolay atlatabilir elinde Esem gibi bir imkan varken..
    Durduk yere 7 tavan yapan hisse , örneğin açıklanacak bir Gençellerle ortaklık haberiyle bir o kadar seri daha yapar bence.. ayrıca hafta sonu paylaştığım Akınal Ayakkabıcılık yabana atılacak bir şirket değil, Ziylan ile yarışacak potansiyeli var..Ytd..

Sayfa 160/688 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •