Sayfa 160/464 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 3708 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: ULAS - Ulaşlar Turizm Yatırım

1. A1 Capital hergün tepemize 600 bin satış koyan KY'nın malını aldı
    Yeni gelen KY'ya verdi. A1 Capital'e ve yukarıdan alan KY'ya teşekkürler

2. Herkes #ULAS'ı konuşuyor, bu durum al satçılar için uygun ortam oluşturdu.

A1 Kapital 10 dakikada 13 kademe girdi çıktı, aldığı kadar sattı, biraz kazandı. Devre kesici oyunu bozdu.

Bu hareketlerin olacağını çok kere yazdık. Bundan sonra da herşey bir anda olacak.

Biz girdiğimizde ulaştığı yerde tutmaya çalışıyoruz

Bazen kontrol dışına çıkması, ani hareketler yapması normal

Genel bakmak gerekir, ilgi çok yoğun, son dört haftalık hacim hep canlı kaldı.

Hacimden bunu okuyan bir biz varız, bu canlılık aylar sürebilir, bizim hareketler 10 kademe yukarı taşımak amaçlıdır

Bugünkü hareketin olumsuz olduğunu düşünmüyorum, 1,91 ağırlıklı ortalama oldu.

ytd

A1 Capital hergün tepemize 600 bin satış koyan KY'nın malını aldı
    Yeni gelen KY'ya verdi. A1 Capital'e ve yukarıdan alan KY'ya teşekkürler

Bugün olduğu gibi; öndeki koyuna uyup uçurumdan atlamayın diye bilerek tam tarihleri yazmıyoruz

3. bazen bır takas paylaşımı bırçok yazıdan daha çok şey ıfade ve takdır hakeder..

4. Eminönü'nde Yeni Cami etrafında güvercinler için yem satanlar vardır. Bigborsa güvercinleri yemliyor. 2.22 olcak, 3.33 olcak.
    Sonra biri geliyor 600 bin lot alıyor, güvercinler bakıyor yem dolu ortalık. Tıklaya tıklaya yiyolar yemi.
    Güvericin KY'ler kademleri doldurunca, eleman bi yapıştırıyor 600 bin lotu daha üstten gerisin geriye. Karı koyuyor cebe.
    Sonra bommm diye bağırıyor. Güvercinler dağılıyor.

Yem satanla, 600 bin lot yemi ky'ye yedirip kustıran kişinin aynı kişi olmadığını hanginiz garanti edebilir?

taksa bakmayın arkadaşlar ...takasta belirgin alan satan yok ..dengeli yani...a1 işyat almış vermiş hepsi bu...bence 2 tl üstü güzel fiyat olur satmak için 220den vedalaşmayı düşünüyorum bu hisseyle...belirgin bi toplayan yok hisseyi....

buradan hertürlü tacize ve iftiraya karşı dik duran bigborsaya tesekür etmek istiyorum...gerçi bana da çok yuklendiler 1,50deyken hisse pazarlıyor diye ama 150dan pazarladığımız hisse 2,00 gördü şükür...2,20de cepte garanti...belkide daha cok gider..herkes satarsa 4-5 lerede gider ama ky da bu kadar mal varken şimdilik zor gibi oralar...

6.  Alıntı Originally Posted by barend Yazıyı Oku
    Eminönü'nde Yeni Cami etrafında güvercinler için yem satanlar vardır. Bigborsa güvercinleri yemliyor. 2.22 olcak, 3.33 olcak.
    Sonra biri geliyor 600 bin lot alıyor, güvercinler bakıyor yem dolu ortalık. Tıklaya tıklaya yiyolar yemi.
    Güvericin KY'ler kademleri doldurunca, eleman bi yapıştırıyor 600 bin lotu daha üstten gerisin geriye. Karı koyuyor cebe.
    Sonra bommm diye bağırıyor. Güvercinler dağılıyor.

Yem satanla, 600 bin lot yemi ky'ye yedirip kustıran kişinin aynı kişi olmadığını hanginiz garanti edebilir?
    Aynen sana katılıyorum arkadaşım...3- 5 nikle hisse pazarlayanlar aynı kişiler.Büyük bir oyun var burda

Sayfa 160/464 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •