Sayfa 160/579 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    ereğli mi
    muhaahaaaaa
    Ne bileyim, ben de borsa ile ilgili obezite arasinda bir alaka cikarmaya ugrastim ordan. Hic de caktirmiyor, ben anlayamamisim gibi anlatiyor tekrardan.
    Belki ben yanlis okumusumdur, skimleyip geciyoruz ya.

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Dün gece yazdık, havacılar bu hafta iyi olacak.
    Sayın KIZILDAG, dediğiniz gibi oldu. Peki bu hafta ne düşünüyorsunuz. Thy hareketlenecek gibi duruyor.
    Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by DEPRESİF Yazıyı Oku
    Sayın KIZILDAG, dediğiniz gibi oldu. Peki bu hafta ne düşünüyorsunuz. Thy hareketlenecek gibi duruyor.
    Ytd.
    Havayolları erteleme olsada salmadı, tutmaya devam edebilirler. Dün grafiklerde gördük, devasa bankalar geri 82 bin endeks fiyatlarına gitti, milyonu geçtik milyar lot yabancı satışı karışlandı. Her şeyin dışında grafikler münferit izlenirse borsa dow endeksine duyarsız kalamaz. Dow öncelikle izlenecektir. Banka grafikleri alçalan üçgen veya kamayı bitirmek üzere. Bu bir emekse sonuçunu fiyatlamalı. Diğer tarafdan bu hafta veya önümüzdeki 3-5 gün içinde Ereğli Kardemir tarzı metal hisseleri fiyatlama yapabilir. İzahı uzun sürer ama erken seçime ait ses vardı, sanki bugün görüntüde gelmeye başladı. Erken seçimde ne olur, kim neyi fiyatlar bilmiyorum. Ama ikinci el araç satan işi abartıp sıfırdan fazla fiyat yazmış, hacı nedir bu yüksek fiyat dediğinde, “ben aracı 3 ay kullandım hiç sorunu yok, 3 ay test ettim senin yerine” cevabını alıyoruz. Yada bir başkası tulum peyniri satarken fiyatı dolarla izliyor ama dolar çarpanını sepet kur fiyatından alıyor. 😊 tulumcu muhteşem ileri görüşlü, bugünden Eylül dolar kurunu fikslemiş kendine. Şaka bir yana bazı ürünler dolar kurunu 8,5 liradan hesaplıyor. Bunu uzun uzun düşünmeye gerek yok, sebep nedir diye sorduğunuzda enflasyonun sahte rakamlarla izlendiğini anlayabiliyorsunuz.

Kapali evin su faturasi 2012'de 17 liraydi.
    Su anda 160 lira.
    Devamli fatura geliyor Is Bankasindan otomatik odeme talimati vardi bir zamanlar.
    Dolarin artmasi halk, sirketler, devlet... hicbirsey icin iyi degil.

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Havayolları erteleme olsada salmadı, tutmaya devam edebilirler. Dün grafiklerde gördük, devasa bankalar geri 82 bin endeks fiyatlarına gitti, milyonu geçtik milyar lot yabancı satışı karışlandı. Her şeyin dışında grafikler münferit izlenirse borsa dow endeksine duyarsız kalamaz. Dow öncelikle izlenecektir. Banka grafikleri alçalan üçgen veya kamayı bitirmek üzere. Bu bir emekse sonuçunu fiyatlamalı. Diğer tarafdan bu hafta veya önümüzdeki 3-5 gün içinde Ereğli Kardemir tarzı metal hisseleri fiyatlama yapabilir. İzahı uzun sürer ama erken seçime ait ses vardı, sanki bugün görüntüde gelmeye başladı. Erken seçimde ne olur, kim neyi fiyatlar bilmiyorum. Ama ikinci el araç satan işi abartıp sıfırdan fazla fiyat yazmış, hacı nedir bu yüksek fiyat dediğinde, “ben aracı 3 ay kullandım hiç sorunu yok, 3 ay test ettim senin yerine” cevabını alıyoruz. Yada bir başkası tulum peyniri satarken fiyatı dolarla izliyor ama dolar çarpanını sepet kur fiyatından alıyor. 😊 tulumcu muhteşem ileri görüşlü, bugünden Eylül dolar kurunu fikslemiş kendine. Şaka bir yana bazı ürünler dolar kurunu 8,5 liradan hesaplıyor. Bunu uzun uzun düşünmeye gerek yok, sebep nedir diye sorduğunuzda enflasyonun sahte rakamlarla izlendiğini anlayabiliyorsunuz.
    Banka grafiklerinde umarım kama formasyonu çalışır. Bezdik zaten yeterince. Yorum için teşekkürler. Thy'den ümitliyim bakalım. Ytd. Zamanında pegasus ya da tav almadım ona pişmanım.

132 liralik faturayi buldum. Cok eminim bir tanesinde 160 lira gordugumu. Yanlis hatirliyorsam bile 17 > 132.

Ödeme Tarihi Kurum Ödeme Tutarı Otomatik Ödeme Hesabı / Kredi Kartı Numarası
    06/04/2020 İSKİ - x No.lu Abone 132.00 TL x

Ödenemeyen Talimatlı Fatura Bilgisi
    İSKİ kurumuna ait faturanız ödenememiştir.

Vay anam, bu fatura simdi 5 milyon lira olmustur. Ulkeye de giremeyiz.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    132 liralik faturayi buldum. Cok eminim bir tanesinde 160 lira gordugumu. Yanlis hatirliyorsam bile 17 > 132.

Ödeme Tarihi Kurum Ödeme Tutarı Otomatik Ödeme Hesabı / Kredi Kartı Numarası
    06/04/2020 İSKİ - x No.lu Abone 132.00 TL x
    Cevre temizlik vergisi su faturası içinde olabilir . Suda kullanım artı atık fiyatlanıyor, kullanılmayana fatura gelmesi başka bir belediye vergisi ile ilintilidir. Yada tek numara varsa emlak vergisi dönemi ile açıklanabilir. İlk taksit Mayıs sonu.

Sayfa 160/579 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •