Sayfa 160/344 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon
Arama sonucu : 2745 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: DGATE - Datagate Bilgisayar

1. Keko bey, durumun pek sıkıntılı galiba, yarın Cuma dediğinize göre, gerginlik çok... Son 10 gün yazdıklarınızı baktım.devamlı umut pompalamıssın, umarım dedikleriniz gerçek olur. Ancak yorum yazarken, günlük takaslarda çıkan kurumlarada bakınız... Hısseyi 18 lere taşıyanlar, Her gün satış yapıyorlar, sizler hala 18.00 hayali ile bekliyorsunuz... Hissenin patronu hissenin değeri 6-7 tl arasıdır diyor, yatırımcı inanmıyor. 18 i gördü diyor... Borsacı şunu bilmeli, bunca hissede sadece 8-10 tanesi büyük primler yapabilmekte... Denk gelinirse altın vuruş olabilir.... Bunun olabilmeside şirket içinden haber alabilmek veya hisseyi taşıyacak gurup ile yakınlık olması gerekiyor... Dolayısı ile bu ilişkiler yoksa vurdun %20. vedalaş... Sanki hissemi yok.... Borsada hiç fırsatlar bitmezki... Slmlar umarım beklediğiniz rakamlara ulaşırsınız... Ytd

2. Yarın derken pazartesi demek istediniz herhalde.insallah 6.20 aşağı kırmaz kırarsa 6 5.85 de biraz daha alıp bekleriz .ytd

aylık takas.

not:
    bir arkadaşımızın isteği üzerine koydum.

6.  Alıntı Originally Posted by Mahulli Yazıyı Oku
    Keko bey, durumun pek sıkıntılı galiba, yarın Cuma dediğinize göre, gerginlik çok... Son 10 gün yazdıklarınızı baktım.devamlı umut pompalamıssın, umarım dedikleriniz gerçek olur. Ancak yorum yazarken, günlük takaslarda çıkan kurumlarada bakınız... Hısseyi 18 lere taşıyanlar, Her gün satış yapıyorlar, sizler hala 18.00 hayali ile bekliyorsunuz... Hissenin patronu hissenin değeri 6-7 tl arasıdır diyor, yatırımcı inanmıyor. 18 i gördü diyor... Borsacı şunu bilmeli, bunca hissede sadece 8-10 tanesi büyük primler yapabilmekte... Denk gelinirse altın vuruş olabilir.... Bunun olabilmeside şirket içinden haber alabilmek veya hisseyi taşıyacak gurup ile yakınlık olması gerekiyor... Dolayısı ile bu ilişkiler yoksa vurdun %20. vedalaş... Sanki hissemi yok.... Borsada hiç fırsatlar bitmezki... Slmlar umarım beklediğiniz rakamlara ulaşırsınız... Ytd
    bize hisse çok biliyorum ama ne yapacaksın kalbimizi zalimin birine verdik.... bu arada ben cuma dediysem de veya bazen yarın dediysem de siz sonraki iş günü olarak anlayın...ben stresli değilim dostlar...iş yerimde yoğunum emin olun bazen günleri karıştırıyorum... zaten yorumlarıma iyi bakarsanız aslında hiç de stresli olmadığım anlaşılabiliyor...ben hisselerin inip çıkmalarına çok alıştım...stresli olsam bilinçsizce ona buna saldırırdım... veya herkesi alıma çağırırdım...ama dikkat ederseniz şartlar olgunlaşmadan almayın diyorum....sanırım bu güne kadar topiklerde bunu söyleyen olmamıştır..yani hem hissede olacaksınız hem de almayın diyeceksiniz...

burada fazla yorum yapıyorsam biraz da topikteki arkadaşlar için yapıyorum...ben zaten az çok neler olabileceğini tahmin edebiliyorum...bir de bu hissenin bu düzeltme bittikten sonra tekrardan çıkacağına inanıyorum...hep birlikte izleyip göreceğiz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Ne demek istediğini anlıyoruz syn keko devam...

8. Lanet olsun şu içimdeki dgate sevgisine, sayın kekom sizin gibi bende aşık oldum, duramadım bi 10k daha yapıştırdım portföye, 50 yi geçmeyim dedim ama destek mestek derken bakmışız 10k daha almışız, bu gidişin sonu 100k ya uzanır sana diyim, bir yandanda tırsıyorum, gene 4 lere düşerse diye ama hedefimiz çok yüksek sonuçta....ytd....

Sayfa 160/344 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •