Sayfa 161/214 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon
Arama sonucu : 1712 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Temel Analiz 3.0

1. sonraki sayfalarda repaint olduğu kesnleşmiş.
    twitter/borsasihirbazi

Alıntı Originally Posted by peneskertli Yazıyı Oku
    sonraki sayfalarda repaint olduğu kesnleşmiş.
    başka ne olabilirdiki. ?
    .....

Alıntı Originally Posted by hayri71 Yazıyı Oku
    https://docs.google.com/spreadsheets...iek/edit#gid=0

27.07.2017 İş yatırımdan manuel olarak hazırladığım temettü verimi en yüksek olan 10 hisselik portföy ile çimento,gyo,holding,yatırım şirketleri hariç oluşturduğum 2.portföy 6 ayını doldurdu. Bu gün de 3. üç aylık döneme başladım.İki portföyde endeksin altında bir getiri sağladı. Her ikisinde de 5 hisselik portföyler daha çok kazandırıyor.
    maliyetleri düşün efendim. ) zamaında erhan sanırım çokkez yazdı burda
    .....

4. Şu 3.dönem de geçsin yani 9 ay olacak. Bir portföy için 9 aylık bir süre kafamızdaki bütün soruları cevaplar sanırım.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Repaint olayı gerek bu topiğe katkıda bulunan birçok kişi tarafından direkt olarak programcılara, gerekse
    bizzat Yaşar Erdinç'e ekim 2017 eğitimlerinde ve sonrasında ben de dahil birçok kişi tarafından, birçok kez soruldu.

1- Yaşar Erdinç bu programa müdahale etme yetkisi olan biridir, bir eksiklik gördüğünde düzeltme yaptırabilir.

2- Programın ilk yazılmasından beri danışmanlık yapmıştır.

3- Programı 2012 den beri kullanmaktadır.

4- Programdan elde ettiği geçmiş döneme ait getiri verilerini EXCELDE MANUEL OLARAK KONTROL EDEREK DOĞRULUĞUNA KANAAT OLUŞTURDUKTAN SONRA eğitimlerini vermeye karar vermiştir.

5- Bana göre en önemlisi bizzat kendi parasıyla piyasada da işe yaradığını görmüş olmasıdır. Kendi formülüyle yatırımına devam etmektedir. (Sonuçta temel-teknik bu kadar şey bilen biri getirisini tatminkar bulmasa niye bu sistemi kullansın ki değil mi?)

Yaşar Erdinç'in iddiası repaint olmadığı yönündedir.

Kendi tecrübelerimi geçmiş sayfalarda birkaç kez yazdım.

Repaint takıntılılar için 1213 nolu iletide bu kaygıları dikkate alan bir portföy önerisi de paylaştım. Bu formülün '017 getirisi % 207 olmuştur.

Benim önerim şu olabilir : ÇOCUĞUNUZUN GELECEĞİ İÇİN AYIRDIĞINIZ PARAYI 2'ye bölün ; 1. bölümü TV yöntemiyle, 2. bölümü kendi yönteminizle yönetin. 36 dönem sonrasında getirileri karşılaştırın.

6. Temettü yöntemini izleyen bağımsız site linkİ paylaşayım :

http://halilbuhur.com/buhur-25-uzun-...rformansi.html bir araştırın, siteyi bir inceleyin, sayın Halil Buhur'a bir sorun bakalım buradaki verilerde de REPAİNT VAR MIYMIŞ ? Linkteki portföyde 25 hisse olduğundan getirileri de ona göre ; buna dikkat ediniz. Bu verileri repaint diyerek gözardı edebilir misiniz?

DİKKAT : İNSANLAR BU GETİRİLERİ CEPLERİNE KOYMUŞ....

Bu topikten sadece şunu öğrenseniz yeterlidir : Size hisse seçimi konusunda akıl vermeye soyunanlardan sistemlerinin geçmişteki başarısını sorun (eğer biliyorlarsa); bilmiyorlarsa Formüllerini/algoritmalarını paylaşmalarını isteyin. EĞER PAYLAŞIRLARSA, kriterlerini queenstocksta test ederek geçmiş getirilerini inceleyin; mesela bana özelden yazan bir arkadaşın kriterlerini incelediğim yazımı okuyun :

http://www.formulanaliz.com/2017/08/29/sorular-2/

Hazır tıklamaya başlamışken son olarak ta bu topiğin 13. sayfasındaki 101 nolu iletiyi ve sonraki birkaç sayfada sayın serkan1980 ile olan yazışmalarımızı da okursanız konunun anlaşılması açısından iyi olabilir...

İşin PÜF NOKTASINI aşağıdaki yazımın son kısmında paylaşmışım:

http://www.formulanaliz.com/2017/08/...-analiz-3-0-2/

7. ......................

8.  Alıntı Originally Posted by DRİZM Yazıyı Oku
    ......................
    gunaydin size gore temel analizin formulu olur mu?

Sayfa 161/214 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •