Sayfa 161/761 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. Nasrettin Hoca Derimod a bir maya çalsın göl yoğurt olamadı ama belki Derimod a birşeyler olur

2. patron kayitli sermayeyi 27 milyon yapti.

esas sermaye 5.4 milyon

olasi bir sermaye artirimi icin patron bey 12 liralar civarina atmak zorunda...
    bunu da el mecbur yapacak sanirim
    2 Milyar Dolar

3. Vay acemsah bey güzel hisse 7.90 1.000 lot alış koydum yarisi geld

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Vay acemsah bey güzel hisse 7.90 1.000 lot alış koydum yarisi geld

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    guzel hissedir... bedavadan az pahali
    yilbasi-sikliginda-derimod-ayrintilarini-8001043_x_4984_o.jpg
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    patron kayitli sermayeyi 27 milyon yapti.

esas sermaye 5.4 milyon

olasi bir sermaye artirimi icin patron bey 12 liralar civarina atmak zorunda...
    bunu da el mecbur yapacak sanirim
    Sayın acemşah üstadım , engin bilgilerinizle emin adımlarla ilerliyoruz.size birşey sormak istiyorum müsadenizle.hisse fiyatını 12 liraya çıkarmadı gerekir diye anladım, kayıtlı sermayeyi yükseltiği için , hesaplamasını nasıl yapıyoruz.acabaartırılan sermaye kaydının kısmını lot sayısına bölüyoruz.öyleyse 14, 40 çıkıyor.bir de yıllardır merak ettiğim bir konu var araştırıyorum bir sonuca ulaşamadım .yardımcı olursanız çok sevinirim.lot alırken birileri sürekli 3 er lot 5 er lot 10 ar lot 25 er lot 1 er lot bunungibi rakamlarla alış yapıyorlar.muhakkak bu bana göre mesaj verme tekniği galiba, ama çözemiyorum neden böyle alım emri verirki , !!!!!?bir manası var ama bulamadım eğet bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim yada bilgi alabikeceğim bir kitap varsa çok memnun olurum.şimdiden teşekkür ederim .tel 05545391649 mesajlada bilgi verebilirsiniz sevgiler saygılar

LG-M250 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sermaye artisi sonrasi bolunurken 2 tl uzerinde olmasi lazim...

kim ne alir nasil alir sinyal midir bilmiyorum
    ama hizli al satci asuzudan bosalan bir guruh buraya dogru geliyor..
    10 uzerine atabilirseler memnun olurum.
    2 Milyar Dolar

7. http://www.bloomberght.com/haberler/...mina-duzenleme

-Bedelli'den gelen paranın hesabı verilecek-

Payları Borsa'da işlem gören ortaklıklar tarafından yapılacak nakit sermaye artırımlarında, sermaye artırımından elde edilecek fonun hangi amaçlarla kullanılacağına ilişkin olarak bir rapor hazırlanması ve kamuya açıklanması zorunlu hale getirildi. Sermaye artırımından elde edilen fonların raporda ve izahnamede belirtilen esaslara uygun bir şekilde kullanılıp kullanılmadığına ilişkin olarak ise, sermaye artırımının tamamlanmasından itibaren ara dönem dahil olmak üzere iki finansal tablo dönemi boyunca kamuya açıklanan finansal tablolarının ilanını takip eden on iş günü içinde bir rapor hazırlanması ve söz konusu raporun ortaklığın internet sitesinde ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda yayımlanması Kurul tarafından karara bağlandı.

-Bedelsiz bölünmeye 2 liralık hisse fiyat sınırı-

Kurul halka açık ortaklıkların bedelsiz sermaye artırımları ilgili olarak da bazı değişikliklere gitti. Kurul, dönem karı hariç iç kaynaklarının sermayeye eklemesi durumunda, sermaye artırım kararının kamuya açıklanmasından önceki otuz gün içinde Borsada oluşan ağırlıklı ortalama fiyatların ortalaması dikkate alınarak yapılacak hesaplama sonucunda payların düzeltilmiş borsa fiyatının iki liranın altına düşecek olması durumunda, sermaye artırımı başvuruları Kurulca işleme alınmayacağını bildirdi.

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. 2016 ve 2017 yıllarında 7.xx li seviyelerden kapanış yapmış
    2018 başlangıcı 7.xx li seviyelerde devam ediyor
    bu dönemde senet gayrimenkul altın vs... ekonomik değerlerdeki artışlara bakıyorum, birde buna bakıyorum tuhafıma gidiyor
    cirosuna geçmiş yıl karlarına marka değerine Halka acıklık oranına bakıyorum tuhafıma gidiyor

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 161/761 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •