Sayfa 161/1002 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Sen kendini iyi bilirsin....objektif bakacan....at gözlüğü ile değil.....Taklayı kimin attığı forumdaki herkes bilir.....
    Yahu şu forumda iki kişi çıksın sen mi ayhan mı sorunsuna ayhan desin, bir daha bu foruma yazmam...23 yıldır, açılışından beri bu forumdayım...burada senin gibiler barınamaz, iq ve eğitim düzeyi ortalamanın çok üstündedir....bazen birbirimize takılırız, tartışırız ama taklacılıkta seni gçebilecek bir forumdaş tanımıyorum ben...sen git başka mecralarda görevini ifa et.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2.  Alıntı Originally Posted by Ohac Yazıyı Oku
    Sen takla atıyon gibi duruyor... Ülkenin karanlık yüzünü temsil ediyorsun forumda...
    Bak caho ile hiç birbirimizden hazzetmeyiz, çok kavga etmişliğimiz vardır...ama mevzu bu konular olunca %100 caho dan yana olurum. buralarda barınamazsın, benden söylemesi.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Kinadigi ile imtihan olur insan derler yağ kuyruğu denildi marketlerde yağ izdihamı oluştu 99 depreminde devlet nerede deniliyordu işte deprem devlet nerede?
    Beton rantınin sonu mutehait devleti olmadan kurtulup halkın devleti olmak lazım.

cauti

özelikle alıntılamadım yazını sana bişey olmasın

ergoğanı seveni anlarım.. partisini seveni saygı duyanı anlarım

ama şunu söyleyim.. sadece menfaat için para için doğruyu yanlış. yanlışı doğru gibi savunanın para içinse. bana göre travestiden opudan farkı yok. ha biri sadece namusunu satar. ama bunlar bunun gibiler namusunuda onurunuda şerefinide para için satar. opudan bile beter.

rezanın önüne yatarım diyen bakanları gördü bu ülke
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Yigenim gitmişti bugün geliyor.gorevi bitmiş,psikoljisi bozulmuş,marastaydi,yazdığım gün kayinco ile iki arkadaş onlar gitti..
    Bazen ben de gideyim, aktif bir şeyler yapayım diyorum..Aynı abka nın dediği gibi, gitsem ben de orada yardıma muhtaç hale gelirim...Derdim fiziksel değil, psikolojik olarak çok etkileniyorum...Ben yol kenarında kedi ölüsü görsem, durup ağlayan biriyim. Oralarda, o acıları görüp de ayakta durabilmem mümkün değil.

Artık herkes kendi meşrebince, elinden ne geliyorsa, karakteri neye müsaitse o doğrultuda yardım etmeye çalışmalı...elinden bir şey geliyorsa eliyle, maddi bir şeyler yapabiliyorsa maddiyatla, hiç bir şey elinden gelmiyorsa duayla...en güzeli üçünü de birlikte yapabilmek tabi.

habibi neccar enkaza dönmüş. gidenler bilir çok eski kıymetli bir binaydı.

https://www.indyturk.com/node/608636...%C3%B6nd%C3%BC
    audentes Fortuna iuvat

7. Ottulu gençlerdende de Allah ra#i olsun.
    Gençler zehir i arabadan alıp koli koli tirla gönderim yaptılar.
    İkinci el yastık vvsvs gönderdik komşular buradaki herkes.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    cauti

özelikle alıntılamadım yazını sana bişey olmasın

ergoğanı seveni anlarım.. partisini seveni saygı duyanı anlarım

ama şunu söyleyim.. sadece menfaat için para için doğruyu yanlış. yanlışı doğru gibi savunanın para içinse. bana göre travestiden opudan farkı yok. ha biri sadece namusunu satar. ama bunlar bunun gibiler namusunuda onurunuda şerefinide para için satar. opudan bile beter.

rezanın önüne yatarım diyen bakanları gördü bu ülke
    yahu emlak, bu saattem sonra başıma ne gelecek, en fazla içeri atarlar 1-2 ay yatarım...şu saatten sonra bu niye başıma geldi dersem en adi şrfz olayım...şehir dümdüz olmuş, şimdi bakıyorum deprem risklerine, yahu hep istanbul demişiz, marmara demişiz, buraların da farkı yokmuş...göz göre göre cinayet..hatta 99 sonrası istanbul ve çevresinde pek çok güçlendirme, rant amaçlı da olsa bina yenilemesi yapımış...buralarda hiç bir şey yapılmamış, hatta yeni yapılmış binalarda bile yeterli kontrol yapılmamıştır, yönetmeliğe uygun değildir lafları dolaşıyor.

gelelim hayat kadını konusunda...bu konuda meşhur bir hikaye var...bir geneleve gidiyor siyasiler, şöyle şöyle konuşursanız size yardım ederiz filan..arkadaş opu olabiliriz ama sizin gibi şrfsz, ahlaksız olamayız" demiş..mevzu bu...ben bir insanın, karakterini değerlendiriken o an bulunduğu konuma, maddi duruma hiç bakmam..algım yeterince açık Allah a şükür.

Sayfa 161/1002 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •