Sayfa 161/362 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2892 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Yıl sonu bilişim ayı olur genelde zaten
    doğrudur yazılımlar son iki çeyrekte özelikle de son çeyrekte en güzel bilançolarını açıklarlar...geçmişte yazılımlar yılda bir sefer hareketlerini yaparlardı...o hareketi de yılın son çeyreğin açıkladıklarında..

atatp yeni bir atılımın içinde...hem tab gıdaya sağladığı yazılımlar (hem yurtiçi hem de yurtdışı ) hem de yeni faaliyete koyacağı green x ciddi ve potansiyelli işlerdir...türkiyede sadece atatp nin yapabildiği işler var...buda onu çok değerli kılıyor...tahtaya sahip çıkılırsa ??? önü çok açık olabilecek bir şirket...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Sn keko tahtaya siz sahip çıkın yeter
    Bu arada ehliyeti yeni aldığınıza göre size bir Tesla yakışır.Onun parasinida burdan çıkarırsınız umarım

3.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Sn keko tahtaya siz sahip çıkın yeter
    Bu arada ehliyeti yeni aldığınıza göre size bir Tesla yakışır.Onun parasinida burdan çıkarırsınız umarım
    arkadaşlar bu güne kadar araba kullanmadım...benim arabalara karşı bir fobim de var...zaten üç şeyden korkarım...bir yüksek binalardan...iki yüzme bilmediğim için sulardan...üç kullanmayı bilmediğim ve sık sık kazalara şahit olduğum için araba kullanmaktan...

insan bilmediği şeyder korkarmış...bu çok doğrudur...ne yazık ki bunlardan iki tanesi bilmediğim için oluşmuş bir fobidir...araba fobimin üzerine biraz da ev halkımın baskıları ile yürüyorum... pazartesi sınavım var...saat 18:00 de...çok acemi olduğum için hangi arabayı almaya henüz karar vermedim..ama elhemdülillah param var...istesem en iyi arabayı da alabilirim...

bazı arkadaşlar önce ikinci el al kendini iyicene öğret ondan sonra sıfır araba al diyorlar...ben de kararsız kaldım...hayırlısı ile önce bir öğreneyim bu işi...sonra kararımı veririm...

darısı olmayan arkadaşların başına diyorum...ALLAH gönlünüze göre versin arkadaşlar...gönlüm sizlerle....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu güne kadar araba kullanmadım...benim arabalara karşı bir fobim de var...zaten üç şeyden korkarım...bir yüksek binalardan...iki yüzme bilmediğim için sulardan...üç kullanmayı bilmediğim ve sık sık kazalara şahit olduğum için araba kullanmaktan...

insan bilmediği şeyder korkarmış...bu çok doğrudur...ne yazık ki bunlardan iki tanesi bilmediğim için oluşmuş bir fobidir...araba fobimin üzerine biraz da ev halkımın baskıları ile yürüyorum... pazartesi sınavım var...saat 18:00 de...çok acemi olduğum için hangi arabayı almaya henüz karar vermedim..ama elhemdülillah param var...istesem en iyi arabayı da alabilirim...

bazı arkadaşlar önce ikinci el al kendini iyicene öğret ondan sonra sıfır araba al diyorlar...ben de kararsız kaldım...hayırlısı ile önce bir öğreneyim bu işi...sonra kararımı veririm...

darısı olmayan arkadaşların başına diyorum...ALLAH gönlünüze göre versin arkadaşlar...gönlüm sizlerle....
    Burada araç çok ucuz abi 😅😅😅

5.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Burada araç çok ucuz abi ������
    sen libya,daydın daha değil mi dostum...=) keşke öğrensem de gerisi kolaydır...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    olabilir arkadaşlar...birileri önceden haberi almış olabilir...ben batmanda yaşıyorum inanın bazen bana bile bilanço bilgisi geliyor...bana bile bu bilgiler gelebiliyorsa bu şirketlerin tahtacılarına hayli hayli haber gidiyordur...zaten borsamızda bu tür şeyler artık normalleşti...
    Zaten birlikte hareket etmiyorlar midir patron ve tahtaci ) bildigimden degil ama birbirlerinden habersiz oyle takilmazlar gibi geliyor bana

7. İnanarak aldığın malı taşırsın..atatp’a benim kadar inanan olduğunu düşünmüyorum…
    Tarzım tek hisse ve yüksek getiri,bilen bilir..
    Haftaya önce 61 üzerine attacak ve sonra hedefe doğru yol alacak,zaman daralıyor..

8. He birde mutfağın arka tarafı var tabii..

Sayfa 161/362 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •