Sayfa 161/325 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2599 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1. Doğru söylüyorsun da bu abidik gubudik bir firma değil belki yine brüt takas getirecekler.İS bankasından bahsediyoruz.Patron şirketinden değil.37 ye kim verdi 40 dan kim aldı?
     Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Hocam dertleri bu zaten sakin kalmakta fayda var, 40 a 200 bin lot gönderenin de bı hesabı var. Kasasındaki parayı yüzde 80 faizle satiyorken gelecek kar muhakkak birilerinin iştahını kabartacak bakmamak lazım bu sürede sert dökme hareketleri olacaktır,temelde bozulma emaresi geçen perşembe kayboldu diye düşünüyorum
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Teşekkürler hocam. Tekrar mı bölünüyoruz acaba diye bir heyecan yaptım

3. Sabahın köründe 25 bin lotla hisseyi devre kestiren malum şahıs manyağın teki.. Osmanlı Menkul den işlem yapıyor. Sabah daha alışlar yazılmadan tabana 25 bin lot göndermiş.. Daha öncede brüt takasa girmemize neden olan şahıs.. Sadece İSMEN de değil birçok tahtada bu hareketi yapıyor.. AYEN de KORDSA da yaptı aynu hareketleri.Hisseler haftada 2 kez devre kestirdiği zaman brüt takasa alıyorlar.. İşte borsada maalesef böyle manyaklar var..Osmanlı menkul ü arayıp şikayet eettim daha önce ama adam akıllanmamış demekki..Ama sorun şu ki bu işlemi yapanı yakalamıyor spk BİST hemen şirketi brüt takasa alarak cezalandırıyor..

4. 9 aylık kar 7 milyar olursa f/k kaç oluyor?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bide bukadar parayı nasıl kazanmış..Dedim ya açık kumarhane oldu BIST.
     Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Sabahın köründe 25 bin lotla hisseyi devre kestiren malum şahıs manyağın teki.. Osmanlı Menkul den işlem yapıyor. Sabah daha alışlar yazılmadan tabana 25 bin lot göndermiş.. Daha öncede brüt takasa girmemize neden olan şahıs.. Sadece İSMEN de değil birçok tahtada bu hareketi yapıyor.. AYEN de KORDSA da yaptı aynu hareketleri.Hisseler haftada 2 kez devre kestirdiği zaman brüt takasa alıyorlar.. İşte borsada maalesef böyle manyaklar var..Osmanlı menkul ü arayıp şikayet eettim daha önce ama adam akıllanmamış demekki..Ama sorun şu ki bu işlemi yapanı yakalamıyor spk BİST hemen şirketi brüt takasa alarak cezalandırıyor..
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bank of un ayarı kaçtı iyice,kaç gündür alıma gelmiyor satıcıda en önde

7.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    9 aylık kar 7 milyar olursa f/k kaç oluyor?

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hisse senedi fiyatının ne olacağı önemli...

FK: Hisse senedi fiyatı/Hisse başı kar

8. Bank of un bugünkü satışları açık olabilir..Seans sonuna doğru alabilir sanki..Bekleyip göreceğiz..

Sayfa 161/325 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •