Sayfa 162/242 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: SNPAM - Sönmez Pamuklu

1. 4 e kadar inerse bence kağıdın işi tam biter ve tuclk gibi falan 2.5 yıldan aşağı yukarı trend yapmaz düşüncesindeyim. beklenti beklenti iyi beklenti iyidir de batmakta olan veya durumu kötü olan kağıtlarda %100 yapıyor. mesele kağıda ne olduğu ve bundan sonra ne olabileceği. ben açıkça fikrimi söyleyeyim. 6.80 kol kesme rakamımdı ne oldu hep boş fantazi.. zaten hep bundan kaybettim. hayatım kurtulacaktı belki ama %70 gözümün önünde eridi gitti. sonrada takas ne durumda onu baz aldım. ilk önce tutarsızdı acaba baz almasammı diye düşündüm. sonra takaslar günden güne kötüye gitti ve ben yine seyretmekle yetindim.

özetle her gün iki senaryo yazdım ve hep olumsuzlar oldu. ve takas adeta basbas bağırdı oyun bitti diye ben yine dinlemedim. işte mecnnun gibi serabı leyla sanmanın bedeli bu. biz sanmıyoruzda bile bile veriyoruz. şimdi ise takaslara bakarsan olumlu ama oyunu yeniden ne zaman ne kadar ve kim başlatacak.. oo çok zor ihtimal geliyor bana ama inatla leylayı görücez diye bekliyoruz. YTD.
    Bu yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. yine palazlandı yeni avlar peşinde herhalde.. 4,59 ytd

3. ne zaman çıkarki

4. vay be. gerçekten benim gibi 20 yıllık borsa kurdu ve soğukkanlı birini bile yanıltabiliyorlar. özetle; spek her zaman senin beklemediğini yapar. gerçi günlük hareketmi belli olmaz ama günlük gibi durmuyor pek. YTD.

5. A1 capital kaldırdı sonra kafaya çaktı destek bulamayınca bilerek gel gel yaptı

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. takasların bir kaç gündür iyi olduğunu söylüyorum. bu günde nerdeyse alıcı ve satıcı birebir aynı. bu da iyi bir gösterge. yalnız bir dağınıklık var.spek in onu ne kadar sürede toparlayacağını görürüz. tabi yön yukarı olursa. kağıdın karakteri belli ve yine aynı ki bu da iyi bir gösterge. yalnız dağınıklığın toparlanması bir hafta sürer bence. YTD.

7. Uzun zamandır ilkkez artı kapattı gözlerim yaşardı a1 aldı çaktı aşağı adam ky topluyor

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ödemelerden dolayı satmak zorunda kaldım. Büyük zararla kapattık. Lanet olsun

Sayfa 162/242 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •