Onemli Gunler Banner
Sayfa 162/717 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. TURKCELL T60 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. TGRT'yi pek izlemiyorum ama baktığım zamanlarda hep aynı tarz yayınlar görüyorum.
    Halbuki diğer kanallarda reklam arası program seyreder gibi oluyoruz.

Program çeşitliliğine gitmeden bu işten KAR edilebilir mi acaba?
    Örneğin bir DaVinci Learning kanalı var ki çok güzel, çok faydalı.
    Çocuklara ve yetişkinlere eğlendirerek sürekli bir şeyler öğretiliyor.
    Hadi eğlence işine girme ama bu tarz bir eğitim kanalı da neden hazırlanmaz acaba?
    http://twitter.com/A_N_A_L_i_S_T
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    TGRT'yi pek izlemiyorum ama baktığım zamanlarda hep aynı tarz yayınlar görüyorum.
    Halbuki diğer kanallarda reklam arası program seyreder gibi oluyoruz.

Program çeşitliliğine gitmeden bu işten KAR edilebilir mi acaba?
    Örneğin bir DaVinci Learning kanalı var ki çok güzel, çok faydalı.
    Çocuklara ve yetişkinlere eğlendirerek sürekli bir şeyler öğretiliyor.
    Hadi eğlence işine girme ama bu tarz bir eğitim kanalı da neden hazırlanmaz acaba?
    dostum bloomberg e rakip bir ekonomi kanalı yapsa ve akşamları seans bitince de eğitici belgesel yada eğitim üzerine bir program yapılabilir. cnbce nin yerine aday olabilir bloomberg tek başına at kostutuyor bence
    ALDIĞIN HİSSEYİ SATMADIĞIN SÜRECE NE KÂRDASIN NEDE ZARARDA AKILLI OL!!!!!
    SÖYLEDİĞİM VE PAYLAŞTIĞIM HİÇBİR KELİME VE RESİM YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

4.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    dostum bloomberg e rakip bir ekonomi kanalı yapsa ve akşamları seans bitince de eğitici belgesel yada eğitim üzerine bir program yapılabilir. cnbce nin yerine aday olabilir bloomberg tek başına at kostutuyor bence
    Bu da çok güzel bir fikir. Gerçi o ayarda program yapmak için ciddi birikim lazım.
    Yatırım kararları SPK'nın kurallarına göre verilmelidir. Bu konuda bir yetkim, bilgim ve deneyimim bulunmadığı için yazdıklarım, yatırım kararları verilirken kullanılmamalıdır.

Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Bu da çok güzel bir fikir. Gerçi o ayarda program yapmak için ciddi birikim lazım.
    birikime gerek yok parayı sağlam verirsen herk3z bülbül gibi konuşur tv de daha önce bununla ilgili mail attım tgrt ekonomi kanalı adı altında tgrt nin yeni logolarını vs. Hepsini demo çalışmasını yaptım. Büyük ihtimalle görüldü ve logolar değişti ama benimkilere alakalı değil sade bir çalışma olmuş yeni logolar. Tgrt nin mail ini okuyan kişi büyük ihtimalle mucahite bilgi vermedi pust. yakında yeni bir ekonomi kanalı çıkarsa şaşırma

6.  Alıntı Originally Posted by Amor6666 Yazıyı Oku
    birikime gerek yok parayı sağlam verirsen herk3z bülbül gibi konuşur tv de daha önce bununla ilgili mail attım tgrt ekonomi kanalı adı altında tgrt nin yeni logolarını vs. Hepsini demo çalışmasını yaptım. Büyük ihtimalle görüldü ve logolar değişti ama benimkilere alakalı değil sade bir çalışma olmuş yeni logolar. Tgrt nin mail ini okuyan kişi büyük ihtimalle mucahite bilgi vermedi pust. yakında yeni bir ekonomi kanalı çıkarsa şaşırma
    Demek ki fikir çok. İstedikten sonra gerçekleştirilecek neler var neler.
    Ekonomi kanalı olur, aile eğitim kanalı olur, spor kanalı olur...
    Güzel bir dini kanal olur.

https://twitter.com/swordman1040/sta...13494279622657

04.10.2017 #AÇIĞASATIŞ YAPILAN HİSSE SENETLERİ

Bu tahtalarda ne oluyor böyle acikcilarimi çarpiyorlar yoksa acikcilarinmi bizi çarpacak

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 162/717 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •