Sayfa 162/1001 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1. Dolarla kazanana kriz mriz yok. Türkiye bedava.

ytd

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Yani kriz mriz yok diyorsun ulkede...

Rezervasyon mu yaptirmamiz lazim gitmek icin??

Syg,
    sayın dudu

Doluluk oranı %20-25 gibiydi

Yeni açıldığı için belli bir süre full çekmesini beklerdim

3. Ahtapot çetesi çökertildi: 13 gözaltı

https://www.facebook.com/watch/?v=1161378508148200

8,5 euroya verdiğimiz ürünü Kuzey Afrika ülkeleri 4,5 euroya üretiyor"
    Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan Bloomberg HT'ye artan maliyetlerden dolayı Avrupa'nın Kuzey Afrika ülkelerine yöneldiklerini söyledi. Kızıltan, Avrupalı şirketlerden gelen geri bildirimlere göre Türk üreticilerinin 8,5 euroya ürettiği bir ürünü Kuzey Afrika ülkelerinin 4,5 euroya ürettiğini belirtti.
    Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan imalatçıların sektörel olarak artan enerji maliyetleri hakkında değerlendirmede bulundu.

Bloomberg HT yayınına katılan Ayhan, Avrupa’nın artık artan maliyetlerden dolayı Kuzey Afrika’ya yöneldiğini belirtti.

Ayhan’ın konuşmasında şöyle devam etti:

“Biz nasıl Avrupa için fiyat durumlarını takip ediyorsak, Avrupalılar da takip ediyorlar ve bizi uyarıyorlar. 'Sizde elektrik fiyatları bu kadar yükseldi, işçilik maliyetleri de yükseldi bize 8,5 euroya verdiğiniz bir ürünü bizim yaptırdığımız araştırmada Kuzey Afrika ülkelerinde Tunus gibi 4,5 euroya yaptırıyoruz. Maliyetlerinizi bu ücretlerle buraya düşüremezsiniz biz de siparişleri durduruyoruz ve Kuzey Afrika’ya yöneliyoruz haberiniz olsun' diye bildirim yapıyorlarâ€

Ağlamayin tv cikip asg.ucret 10k olsun derken dusunucektin...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,154
    Gidivanlar ve gidivanistler giderler artik...

Ben onunden bile gecmem...

Evimde yaparim kendi pizami..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    8,5 euroya verdiğimiz ürünü Kuzey Afrika ülkeleri 4,5 euroya üretiyor"
    Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan Bloomberg HT'ye artan maliyetlerden dolayı Avrupa'nın Kuzey Afrika ülkelerine yöneldiklerini söyledi. Kızıltan, Avrupalı şirketlerden gelen geri bildirimlere göre Türk üreticilerinin 8,5 euroya ürettiği bir ürünü Kuzey Afrika ülkelerinin 4,5 euroya ürettiğini belirtti.
    Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan imalatçıların sektörel olarak artan enerji maliyetleri hakkında değerlendirmede bulundu.

Bloomberg HT yayınına katılan Ayhan, Avrupa’nın artık artan maliyetlerden dolayı Kuzey Afrika’ya yöneldiğini belirtti.

Ayhan’ın konuşmasında şöyle devam etti:

“Biz nasıl Avrupa için fiyat durumlarını takip ediyorsak, Avrupalılar da takip ediyorlar ve bizi uyarıyorlar. 'Sizde elektrik fiyatları bu kadar yükseldi, işçilik maliyetleri de yükseldi bize 8,5 euroya verdiğiniz bir ürünü bizim yaptırdığımız araştırmada Kuzey Afrika ülkelerinde Tunus gibi 4,5 euroya yaptırıyoruz. Maliyetlerinizi bu ücretlerle buraya düşüremezsiniz biz de siparişleri durduruyoruz ve Kuzey Afrika’ya yöneliyoruz haberiniz olsun' diye bildirim yapıyorlarâ€

Ağlamayin tv cikip asg.ucret 10k olsun derken dusunucektin...
    kur böyle sabit kalır ocak da asgari ücret 8000 olursa ben o zaman görecem bunları

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Gidivanlar ve gidivanistler giderler artik...

Ben onunden bile gecmem...

Evimde yaparim kendi pizami..

Syg,
    ben lahmacun yapıyorum evde harika oluyor çıtır çıtır

8.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku

Nişantaşı’na

Cipriani açıldı

Beyaz trüflü herhangi bir ürün (risotto, pizza, buratta, steak tartar) 3500

Pizzalar 500

Başlangıçlar 300-400

Sebze Çorba 145

Makarna-Risottolar 400

Ana yemekler 600-700

Tatlılar 200

Taze meyve tabağı 210
    Son 3-4 senede mal varlığı 10 kat artan kodamanlar veya bunların kucağına oturttuğu ve ağzına yüzüne para fışkırtılmış sülükler buraları doldurur, biz de ekonomi enfes deriz.

Sayfa 162/1001 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212262662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •